Kostivere kooli spordisaal

Spordisaalis on võimalik mängida korvpalli, võrkpalli, käsipalli, toimuvad aeroobika ja rühmatreeningud.

Aadress: Aruküla tee 3, Kostivere alevik, Jõelähtme vald, Harju maakond, 74204
Telefon: +372 522 5094 (kell 16.00–20.00)
E-mail: administraator@kostivere.edu.ee

Kostivere spordisaal

November 2022

Esmaspäev Teisipäev Kolmapäev Neljapäev Reede Laupäev Pühapäev
Teisipäev 1. nov.
  • 08:30 – 16:15 Õppetunnid
    Õppetunnid
    08:30 – 16:15
    Kordub iga nädal
  • 17:30 – 19:30 Indiaca - Lotus Timber OÜ
    Indiaca - Lotus Timber OÜ
    17:30 – 19:30
    Kordub iga nädal
  • 19:30 – 21:00 FC Kostivere jalgpall
    FC Kostivere jalgpall
    19:30 – 21:00
    Kordub iga nädal
Kolmapäev 2. nov.
  • 08:30 – 16:15 Õppetunnid
    Õppetunnid
    08:30 – 16:15
    Kordub iga nädal
  • 16:00 – 17:30 Saalihoki - Sören Jõõras
    Saalihoki - Sören Jõõras
    16:00 – 17:30
    Kordub iga nädal
  • 19:00 – 20:00 Aeroobika - Kadi Truuleht
    Aeroobika - Kadi Truuleht
    19:00 – 20:00
    Kordub iga nädal
Neljapäev 3. nov.
  • 08:30 – 16:15 Õppetunnid
    Õppetunnid
    08:30 – 16:15
    Kordub iga nädal
  • 16:00 – 17:30 Saalihoki - Sören Jõõras
    Saalihoki - Sören Jõõras
    16:00 – 17:30
    Kordub iga nädal
  • 17:30 – 19:00 Lauatennis - Aivar Treiberg
    Lauatennis - Aivar Treiberg
    17:30 – 19:00
    Kordub iga nädal
  • 19:00 – 20:30 Saalihoki - Sören Jõõras
    Saalihoki - Sören Jõõras
    19:00 – 20:30
    Kordub iga nädal
Reede 4. nov.
  • 08:30 – 16:15 Õppetunnid
    Õppetunnid
    08:30 – 16:15
    Kordub iga nädal
Laupäev 5. nov.
Pühapäev 6. nov.
Esmaspäev 7. nov.
  • 08:30 – 16:15 Õppetunnid
    Õppetunnid
    08:30 – 16:15
    Kordub iga nädal
  • 16:00 – 17:30 Saalihoki - Sören Jõõras
    Saalihoki - Sören Jõõras
    16:00 – 17:30
    Kordub iga nädal
  • 19:00 – 20:00 Aeroobika - Kadi Truuleht
    Aeroobika - Kadi Truuleht
    19:00 – 20:00
    Kordub iga nädal
Teisipäev 8. nov.
  • 08:30 – 16:15 Õppetunnid
    Õppetunnid
    08:30 – 16:15
    Kordub iga nädal
  • 17:30 – 19:30 Indiaca - Lotus Timber OÜ
    Indiaca - Lotus Timber OÜ
    17:30 – 19:30
    Kordub iga nädal
  • 19:30 – 21:00 FC Kostivere jalgpall
    FC Kostivere jalgpall
    19:30 – 21:00
    Kordub iga nädal
Kolmapäev 9. nov.
  • 08:30 – 16:15 Õppetunnid
    Õppetunnid
    08:30 – 16:15
    Kordub iga nädal
  • 16:00 – 17:30 Saalihoki - Sören Jõõras
    Saalihoki - Sören Jõõras
    16:00 – 17:30
    Kordub iga nädal
  • 19:00 – 20:00 Aeroobika - Kadi Truuleht
    Aeroobika - Kadi Truuleht
    19:00 – 20:00
    Kordub iga nädal
Neljapäev 10. nov.
  • 08:30 – 16:15 Õppetunnid
    Õppetunnid
    08:30 – 16:15
    Kordub iga nädal
  • 16:00 – 17:30 Saalihoki - Sören Jõõras
    Saalihoki - Sören Jõõras
    16:00 – 17:30
    Kordub iga nädal
  • 17:30 – 19:00 Lauatennis - Aivar Treiberg
    Lauatennis - Aivar Treiberg
    17:30 – 19:00
    Kordub iga nädal
  • 19:00 – 20:30 Saalihoki - Sören Jõõras
    Saalihoki - Sören Jõõras
    19:00 – 20:30
    Kordub iga nädal
Reede 11. nov.
  • 08:30 – 16:15 Õppetunnid
    Õppetunnid
    08:30 – 16:15
    Kordub iga nädal
Laupäev 12. nov.
Pühapäev 13. nov.
Esmaspäev 14. nov.
  • 08:30 – 16:15 Õppetunnid
    Õppetunnid
    08:30 – 16:15
    Kordub iga nädal
  • 16:00 – 17:30 Saalihoki - Sören Jõõras
    Saalihoki - Sören Jõõras
    16:00 – 17:30
    Kordub iga nädal
  • 19:00 – 20:00 Aeroobika - Kadi Truuleht
    Aeroobika - Kadi Truuleht
    19:00 – 20:00
    Kordub iga nädal
Teisipäev 15. nov.
  • 08:30 – 16:15 Õppetunnid
    Õppetunnid
    08:30 – 16:15
    Kordub iga nädal
  • 17:30 – 19:30 Indiaca - Lotus Timber OÜ
    Indiaca - Lotus Timber OÜ
    17:30 – 19:30
    Kordub iga nädal
  • 19:30 – 21:00 FC Kostivere jalgpall
    FC Kostivere jalgpall
    19:30 – 21:00
    Kordub iga nädal
Kolmapäev 16. nov.
  • 08:30 – 16:15 Õppetunnid
    Õppetunnid
    08:30 – 16:15
    Kordub iga nädal
  • 16:00 – 17:30 Saalihoki - Sören Jõõras
    Saalihoki - Sören Jõõras
    16:00 – 17:30
    Kordub iga nädal
  • 19:00 – 20:00 Aeroobika - Kadi Truuleht
    Aeroobika - Kadi Truuleht
    19:00 – 20:00
    Kordub iga nädal
Neljapäev 17. nov.
  • 08:30 – 16:15 Õppetunnid
    Õppetunnid
    08:30 – 16:15
    Kordub iga nädal
  • 16:00 – 17:30 Saalihoki - Sören Jõõras
    Saalihoki - Sören Jõõras
    16:00 – 17:30
    Kordub iga nädal
  • 17:30 – 19:00 Lauatennis - Aivar Treiberg
    Lauatennis - Aivar Treiberg
    17:30 – 19:00
    Kordub iga nädal
  • 19:00 – 20:30 Saalihoki - Sören Jõõras
    Saalihoki - Sören Jõõras
    19:00 – 20:30
    Kordub iga nädal
Reede 18. nov.
  • 08:30 – 16:15 Õppetunnid
    Õppetunnid
    08:30 – 16:15
    Kordub iga nädal
Laupäev 19. nov.
Pühapäev 20. nov.
Esmaspäev 21. nov.
  • 08:30 – 16:15 Õppetunnid
    Õppetunnid
    08:30 – 16:15
    Kordub iga nädal
  • 16:00 – 17:30 Saalihoki - Sören Jõõras
    Saalihoki - Sören Jõõras
    16:00 – 17:30
    Kordub iga nädal
  • 19:00 – 20:00 Aeroobika - Kadi Truuleht
    Aeroobika - Kadi Truuleht
    19:00 – 20:00
    Kordub iga nädal
Teisipäev 22. nov.
  • 08:30 – 16:15 Õppetunnid
    Õppetunnid
    08:30 – 16:15
    Kordub iga nädal
  • 17:30 – 19:30 Indiaca - Lotus Timber OÜ
    Indiaca - Lotus Timber OÜ
    17:30 – 19:30
    Kordub iga nädal
  • 19:30 – 21:00 FC Kostivere jalgpall
    FC Kostivere jalgpall
    19:30 – 21:00
    Kordub iga nädal
Kolmapäev 23. nov.
  • 08:30 – 16:15 Õppetunnid
    Õppetunnid
    08:30 – 16:15
    Kordub iga nädal
  • 16:00 – 17:30 Saalihoki - Sören Jõõras
    Saalihoki - Sören Jõõras
    16:00 – 17:30
    Kordub iga nädal
  • 19:00 – 20:00 Aeroobika - Kadi Truuleht
    Aeroobika - Kadi Truuleht
    19:00 – 20:00
    Kordub iga nädal
Neljapäev 24. nov.
  • 08:30 – 16:15 Õppetunnid
    Õppetunnid
    08:30 – 16:15
    Kordub iga nädal
  • 16:00 – 17:30 Saalihoki - Sören Jõõras
    Saalihoki - Sören Jõõras
    16:00 – 17:30
    Kordub iga nädal
  • 17:30 – 19:00 Lauatennis - Aivar Treiberg
    Lauatennis - Aivar Treiberg
    17:30 – 19:00
    Kordub iga nädal
  • 19:00 – 20:30 Saalihoki - Sören Jõõras
    Saalihoki - Sören Jõõras
    19:00 – 20:30
    Kordub iga nädal
Reede 25. nov.
  • 08:30 – 16:15 Õppetunnid
    Õppetunnid
    08:30 – 16:15
    Kordub iga nädal
Laupäev 26. nov.
Pühapäev 27. nov.
Esmaspäev 28. nov.
  • 08:30 – 16:15 Õppetunnid
    Õppetunnid
    08:30 – 16:15
    Kordub iga nädal
  • 16:00 – 17:30 Saalihoki - Sören Jõõras
    Saalihoki - Sören Jõõras
    16:00 – 17:30
    Kordub iga nädal
  • 19:00 – 20:00 Aeroobika - Kadi Truuleht
    Aeroobika - Kadi Truuleht
    19:00 – 20:00
    Kordub iga nädal
Teisipäev 29. nov.
  • 08:30 – 16:15 Õppetunnid
    Õppetunnid
    08:30 – 16:15
    Kordub iga nädal
  • 17:30 – 19:30 Indiaca - Lotus Timber OÜ
    Indiaca - Lotus Timber OÜ
    17:30 – 19:30
    Kordub iga nädal
  • 19:30 – 21:00 FC Kostivere jalgpall
    FC Kostivere jalgpall
    19:30 – 21:00
    Kordub iga nädal
Kolmapäev 30. nov.
  • 08:30 – 16:15 Õppetunnid
    Õppetunnid
    08:30 – 16:15
    Kordub iga nädal
  • 16:00 – 17:30 Saalihoki - Sören Jõõras
    Saalihoki - Sören Jõõras
    16:00 – 17:30
    Kordub iga nädal
  • 19:00 – 20:00 Aeroobika - Kadi Truuleht
    Aeroobika - Kadi Truuleht
    19:00 – 20:00
    Kordub iga nädal

Detsember 2022

Esmaspäev Teisipäev Kolmapäev Neljapäev Reede Laupäev Pühapäev
Neljapäev 1. dets.
  • 08:30 – 16:15 Õppetunnid
    Õppetunnid
    08:30 – 16:15
    Kordub iga nädal
  • 16:00 – 17:30 Saalihoki - Sören Jõõras
    Saalihoki - Sören Jõõras
    16:00 – 17:30
    Kordub iga nädal
  • 17:30 – 19:00 Lauatennis - Aivar Treiberg
    Lauatennis - Aivar Treiberg
    17:30 – 19:00
    Kordub iga nädal
  • 18:00 – 19:00 Zumba - Silja Ruus
  • 19:00 – 20:30 Saalihoki - Sören Jõõras
    Saalihoki - Sören Jõõras
    19:00 – 20:30
    Kordub iga nädal
Reede 2. dets.
  • 08:30 – 16:15 Õppetunnid
    Õppetunnid
    08:30 – 16:15
    Kordub iga nädal
Laupäev 3. dets.
Pühapäev 4. dets.
Esmaspäev 5. dets.
  • 08:30 – 16:15 Õppetunnid
    Õppetunnid
    08:30 – 16:15
    Kordub iga nädal
  • 16:00 – 17:30 Saalihoki - Sören Jõõras
    Saalihoki - Sören Jõõras
    16:00 – 17:30
    Kordub iga nädal
  • 19:00 – 20:00 Aeroobika - Kadi Truuleht
    Aeroobika - Kadi Truuleht
    19:00 – 20:00
    Kordub iga nädal
Teisipäev 6. dets.
  • 08:30 – 16:15 Õppetunnid
    Õppetunnid
    08:30 – 16:15
    Kordub iga nädal
  • 17:30 – 19:30 Indiaca - Lotus Timber OÜ
    Indiaca - Lotus Timber OÜ
    17:30 – 19:30
    Kordub iga nädal
  • 19:30 – 21:00 FC Kostivere jalgpall
    FC Kostivere jalgpall
    19:30 – 21:00
    Kordub iga nädal
Kolmapäev 7. dets.
  • 08:30 – 16:15 Õppetunnid
    Õppetunnid
    08:30 – 16:15
    Kordub iga nädal
  • 16:00 – 17:30 Saalihoki - Sören Jõõras
    Saalihoki - Sören Jõõras
    16:00 – 17:30
    Kordub iga nädal
  • 19:00 – 20:00 Aeroobika - Kadi Truuleht
    Aeroobika - Kadi Truuleht
    19:00 – 20:00
    Kordub iga nädal
Neljapäev 8. dets.
  • 08:30 – 16:15 Õppetunnid
    Õppetunnid
    08:30 – 16:15
    Kordub iga nädal
  • 16:00 – 17:30 Saalihoki - Sören Jõõras
    Saalihoki - Sören Jõõras
    16:00 – 17:30
    Kordub iga nädal
  • 17:30 – 19:00 Lauatennis - Aivar Treiberg
    Lauatennis - Aivar Treiberg
    17:30 – 19:00
    Kordub iga nädal
  • 19:00 – 20:30 Saalihoki - Sören Jõõras
    Saalihoki - Sören Jõõras
    19:00 – 20:30
    Kordub iga nädal
Reede 9. dets.
  • 08:30 – 16:15 Õppetunnid
    Õppetunnid
    08:30 – 16:15
    Kordub iga nädal
Laupäev 10. dets.
Pühapäev 11. dets.
Esmaspäev 12. dets.
  • 08:30 – 16:15 Õppetunnid
    Õppetunnid
    08:30 – 16:15
    Kordub iga nädal
  • 16:00 – 17:30 Saalihoki - Sören Jõõras
    Saalihoki - Sören Jõõras
    16:00 – 17:30
    Kordub iga nädal
  • 19:00 – 20:00 Aeroobika - Kadi Truuleht
    Aeroobika - Kadi Truuleht
    19:00 – 20:00
    Kordub iga nädal
Teisipäev 13. dets.
  • 08:30 – 16:15 Õppetunnid
    Õppetunnid
    08:30 – 16:15
    Kordub iga nädal
  • 17:30 – 19:30 Indiaca - Lotus Timber OÜ
    Indiaca - Lotus Timber OÜ
    17:30 – 19:30
    Kordub iga nädal
  • 19:30 – 21:00 FC Kostivere jalgpall
    FC Kostivere jalgpall
    19:30 – 21:00
    Kordub iga nädal
Kolmapäev 14. dets.
  • 08:30 – 16:15 Õppetunnid
    Õppetunnid
    08:30 – 16:15
    Kordub iga nädal
  • 16:00 – 17:30 Saalihoki - Sören Jõõras
    Saalihoki - Sören Jõõras
    16:00 – 17:30
    Kordub iga nädal
  • 19:00 – 20:00 Aeroobika - Kadi Truuleht
    Aeroobika - Kadi Truuleht
    19:00 – 20:00
    Kordub iga nädal
Neljapäev 15. dets.
  • 08:30 – 16:15 Õppetunnid
    Õppetunnid
    08:30 – 16:15
    Kordub iga nädal
  • 16:00 – 17:30 Saalihoki - Sören Jõõras
    Saalihoki - Sören Jõõras
    16:00 – 17:30
    Kordub iga nädal
  • 17:30 – 19:00 Lauatennis - Aivar Treiberg
    Lauatennis - Aivar Treiberg
    17:30 – 19:00
    Kordub iga nädal
  • 19:00 – 20:30 Saalihoki - Sören Jõõras
    Saalihoki - Sören Jõõras
    19:00 – 20:30
    Kordub iga nädal
Reede 16. dets.
  • 08:30 – 16:15 Õppetunnid
    Õppetunnid
    08:30 – 16:15
    Kordub iga nädal
Laupäev 17. dets.
Pühapäev 18. dets.
Esmaspäev 19. dets.
  • 08:30 – 16:15 Õppetunnid
    Õppetunnid
    08:30 – 16:15
    Kordub iga nädal
  • 16:00 – 17:30 Saalihoki - Sören Jõõras
    Saalihoki - Sören Jõõras
    16:00 – 17:30
    Kordub iga nädal
  • 19:00 – 20:00 Aeroobika - Kadi Truuleht
    Aeroobika - Kadi Truuleht
    19:00 – 20:00
    Kordub iga nädal
Teisipäev 20. dets.
  • 08:30 – 16:15 Õppetunnid
    Õppetunnid
    08:30 – 16:15
    Kordub iga nädal
  • 17:30 – 19:30 Indiaca - Lotus Timber OÜ
    Indiaca - Lotus Timber OÜ
    17:30 – 19:30
    Kordub iga nädal
  • 19:30 – 21:00 FC Kostivere jalgpall
    FC Kostivere jalgpall
    19:30 – 21:00
    Kordub iga nädal
Kolmapäev 21. dets.
  • 08:30 – 16:15 Õppetunnid
    Õppetunnid
    08:30 – 16:15
    Kordub iga nädal
  • 16:00 – 17:30 Saalihoki - Sören Jõõras
    Saalihoki - Sören Jõõras
    16:00 – 17:30
    Kordub iga nädal
  • 19:00 – 20:00 Aeroobika - Kadi Truuleht
    Aeroobika - Kadi Truuleht
    19:00 – 20:00
    Kordub iga nädal
Neljapäev 22. dets.
  • 08:30 – 16:15 Õppetunnid
    Õppetunnid
    08:30 – 16:15
    Kordub iga nädal
  • 16:00 – 17:30 Saalihoki - Sören Jõõras
    Saalihoki - Sören Jõõras
    16:00 – 17:30
    Kordub iga nädal
  • 17:30 – 19:00 Lauatennis - Aivar Treiberg
    Lauatennis - Aivar Treiberg
    17:30 – 19:00
    Kordub iga nädal
  • 19:00 – 20:30 Saalihoki - Sören Jõõras
    Saalihoki - Sören Jõõras
    19:00 – 20:30
    Kordub iga nädal
Reede 23. dets.
  • 08:30 – 16:15 Õppetunnid
    Õppetunnid
    08:30 – 16:15
    Kordub iga nädal
Laupäev 24. dets.
Pühapäev 25. dets.
Esmaspäev 26. dets.
  • 08:30 – 16:15 Õppetunnid
    Õppetunnid
    08:30 – 16:15
    Kordub iga nädal
  • 16:00 – 17:30 Saalihoki - Sören Jõõras
    Saalihoki - Sören Jõõras
    16:00 – 17:30
    Kordub iga nädal
  • 19:00 – 20:00 Aeroobika - Kadi Truuleht
    Aeroobika - Kadi Truuleht
    19:00 – 20:00
    Kordub iga nädal
Teisipäev 27. dets.
  • 08:30 – 16:15 Õppetunnid
    Õppetunnid
    08:30 – 16:15
    Kordub iga nädal
  • 17:30 – 19:30 Indiaca - Lotus Timber OÜ
    Indiaca - Lotus Timber OÜ
    17:30 – 19:30
    Kordub iga nädal
  • 19:30 – 21:00 FC Kostivere jalgpall
    FC Kostivere jalgpall
    19:30 – 21:00
    Kordub iga nädal
Kolmapäev 28. dets.
  • 08:30 – 16:15 Õppetunnid
    Õppetunnid
    08:30 – 16:15
    Kordub iga nädal
  • 16:00 – 17:30 Saalihoki - Sören Jõõras
    Saalihoki - Sören Jõõras
    16:00 – 17:30
    Kordub iga nädal
  • 19:00 – 20:00 Aeroobika - Kadi Truuleht
    Aeroobika - Kadi Truuleht
    19:00 – 20:00
    Kordub iga nädal
Neljapäev 29. dets.
  • 08:30 – 16:15 Õppetunnid
    Õppetunnid
    08:30 – 16:15
    Kordub iga nädal
  • 16:00 – 17:30 Saalihoki - Sören Jõõras
    Saalihoki - Sören Jõõras
    16:00 – 17:30
    Kordub iga nädal
  • 17:30 – 19:00 Lauatennis - Aivar Treiberg
    Lauatennis - Aivar Treiberg
    17:30 – 19:00
    Kordub iga nädal
  • 19:00 – 20:30 Saalihoki - Sören Jõõras
    Saalihoki - Sören Jõõras
    19:00 – 20:30
    Kordub iga nädal
Reede 30. dets.
  • 08:30 – 16:15 Õppetunnid
    Õppetunnid
    08:30 – 16:15
    Kordub iga nädal
Laupäev 31. dets.

Jaanuar 2023

Esmaspäev Teisipäev Kolmapäev Neljapäev Reede Laupäev Pühapäev
Pühapäev 1. jaan.
Esmaspäev 2. jaan.
  • 08:30 – 16:15 Õppetunnid
    Õppetunnid
    08:30 – 16:15
    Kordub iga nädal
  • 16:00 – 17:30 Saalihoki - Sören Jõõras
    Saalihoki - Sören Jõõras
    16:00 – 17:30
    Kordub iga nädal
  • 19:00 – 20:00 Aeroobika - Kadi Truuleht
    Aeroobika - Kadi Truuleht
    19:00 – 20:00
    Kordub iga nädal
Teisipäev 3. jaan.
  • 08:30 – 16:15 Õppetunnid
    Õppetunnid
    08:30 – 16:15
    Kordub iga nädal
  • 17:30 – 19:30 Indiaca - Lotus Timber OÜ
    Indiaca - Lotus Timber OÜ
    17:30 – 19:30
    Kordub iga nädal
  • 19:30 – 21:00 FC Kostivere jalgpall
    FC Kostivere jalgpall
    19:30 – 21:00
    Kordub iga nädal
Kolmapäev 4. jaan.
  • 08:30 – 16:15 Õppetunnid
    Õppetunnid
    08:30 – 16:15
    Kordub iga nädal
  • 16:00 – 17:30 Saalihoki - Sören Jõõras
    Saalihoki - Sören Jõõras
    16:00 – 17:30
    Kordub iga nädal
  • 19:00 – 20:00 Aeroobika - Kadi Truuleht
    Aeroobika - Kadi Truuleht
    19:00 – 20:00
    Kordub iga nädal
Neljapäev 5. jaan.
  • 08:30 – 16:15 Õppetunnid
    Õppetunnid
    08:30 – 16:15
    Kordub iga nädal
  • 16:00 – 17:30 Saalihoki - Sören Jõõras
    Saalihoki - Sören Jõõras
    16:00 – 17:30
    Kordub iga nädal
  • 17:30 – 19:00 Lauatennis - Aivar Treiberg
    Lauatennis - Aivar Treiberg
    17:30 – 19:00
    Kordub iga nädal
  • 19:00 – 20:30 Saalihoki - Sören Jõõras
    Saalihoki - Sören Jõõras
    19:00 – 20:30
    Kordub iga nädal
Reede 6. jaan.
  • 08:30 – 16:15 Õppetunnid
    Õppetunnid
    08:30 – 16:15
    Kordub iga nädal
Laupäev 7. jaan.
Pühapäev 8. jaan.
Esmaspäev 9. jaan.
  • 08:30 – 16:15 Õppetunnid
    Õppetunnid
    08:30 – 16:15
    Kordub iga nädal
  • 16:00 – 17:30 Saalihoki - Sören Jõõras
    Saalihoki - Sören Jõõras
    16:00 – 17:30
    Kordub iga nädal
  • 19:00 – 20:00 Aeroobika - Kadi Truuleht
    Aeroobika - Kadi Truuleht
    19:00 – 20:00
    Kordub iga nädal
Teisipäev 10. jaan.
  • 08:30 – 16:15 Õppetunnid
    Õppetunnid
    08:30 – 16:15
    Kordub iga nädal
  • 17:30 – 19:30 Indiaca - Lotus Timber OÜ
    Indiaca - Lotus Timber OÜ
    17:30 – 19:30
    Kordub iga nädal
  • 19:30 – 21:00 FC Kostivere jalgpall
    FC Kostivere jalgpall
    19:30 – 21:00
    Kordub iga nädal
Kolmapäev 11. jaan.
  • 08:30 – 16:15 Õppetunnid
    Õppetunnid
    08:30 – 16:15
    Kordub iga nädal
  • 16:00 – 17:30 Saalihoki - Sören Jõõras
    Saalihoki - Sören Jõõras
    16:00 – 17:30
    Kordub iga nädal
  • 19:00 – 20:00 Aeroobika - Kadi Truuleht
    Aeroobika - Kadi Truuleht
    19:00 – 20:00
    Kordub iga nädal
Neljapäev 12. jaan.
  • 08:30 – 16:15 Õppetunnid
    Õppetunnid
    08:30 – 16:15
    Kordub iga nädal
  • 16:00 – 17:30 Saalihoki - Sören Jõõras
    Saalihoki - Sören Jõõras
    16:00 – 17:30
    Kordub iga nädal
  • 17:30 – 19:00 Lauatennis - Aivar Treiberg
    Lauatennis - Aivar Treiberg
    17:30 – 19:00
    Kordub iga nädal
  • 19:00 – 20:30 Saalihoki - Sören Jõõras
    Saalihoki - Sören Jõõras
    19:00 – 20:30
    Kordub iga nädal
Reede 13. jaan.
  • 08:30 – 16:15 Õppetunnid
    Õppetunnid
    08:30 – 16:15
    Kordub iga nädal
Laupäev 14. jaan.
Pühapäev 15. jaan.
Esmaspäev 16. jaan.
  • 08:30 – 16:15 Õppetunnid
    Õppetunnid
    08:30 – 16:15
    Kordub iga nädal
  • 16:00 – 17:30 Saalihoki - Sören Jõõras
    Saalihoki - Sören Jõõras
    16:00 – 17:30
    Kordub iga nädal
  • 19:00 – 20:00 Aeroobika - Kadi Truuleht
    Aeroobika - Kadi Truuleht
    19:00 – 20:00
    Kordub iga nädal
Teisipäev 17. jaan.
  • 08:30 – 16:15 Õppetunnid
    Õppetunnid
    08:30 – 16:15
    Kordub iga nädal
  • 17:30 – 19:30 Indiaca - Lotus Timber OÜ
    Indiaca - Lotus Timber OÜ
    17:30 – 19:30
    Kordub iga nädal
  • 19:30 – 21:00 FC Kostivere jalgpall
    FC Kostivere jalgpall
    19:30 – 21:00
    Kordub iga nädal
Kolmapäev 18. jaan.
  • 08:30 – 16:15 Õppetunnid
    Õppetunnid
    08:30 – 16:15
    Kordub iga nädal
  • 16:00 – 17:30 Saalihoki - Sören Jõõras
    Saalihoki - Sören Jõõras
    16:00 – 17:30
    Kordub iga nädal
  • 19:00 – 20:00 Aeroobika - Kadi Truuleht
    Aeroobika - Kadi Truuleht
    19:00 – 20:00
    Kordub iga nädal
Neljapäev 19. jaan.
  • 08:30 – 16:15 Õppetunnid
    Õppetunnid
    08:30 – 16:15
    Kordub iga nädal
  • 16:00 – 17:30 Saalihoki - Sören Jõõras
    Saalihoki - Sören Jõõras
    16:00 – 17:30
    Kordub iga nädal
  • 17:30 – 19:00 Lauatennis - Aivar Treiberg
    Lauatennis - Aivar Treiberg
    17:30 – 19:00
    Kordub iga nädal
  • 19:00 – 20:30 Saalihoki - Sören Jõõras
    Saalihoki - Sören Jõõras
    19:00 – 20:30
    Kordub iga nädal
Reede 20. jaan.
  • 08:30 – 16:15 Õppetunnid
    Õppetunnid
    08:30 – 16:15
    Kordub iga nädal
Laupäev 21. jaan.
Pühapäev 22. jaan.
Esmaspäev 23. jaan.
  • 08:30 – 16:15 Õppetunnid
    Õppetunnid
    08:30 – 16:15
    Kordub iga nädal
  • 16:00 – 17:30 Saalihoki - Sören Jõõras
    Saalihoki - Sören Jõõras
    16:00 – 17:30
    Kordub iga nädal
  • 19:00 – 20:00 Aeroobika - Kadi Truuleht
    Aeroobika - Kadi Truuleht
    19:00 – 20:00
    Kordub iga nädal
Teisipäev 24. jaan.
  • 08:30 – 16:15 Õppetunnid
    Õppetunnid
    08:30 – 16:15
    Kordub iga nädal
  • 17:30 – 19:30 Indiaca - Lotus Timber OÜ
    Indiaca - Lotus Timber OÜ
    17:30 – 19:30
    Kordub iga nädal
  • 19:30 – 21:00 FC Kostivere jalgpall
    FC Kostivere jalgpall
    19:30 – 21:00
    Kordub iga nädal
Kolmapäev 25. jaan.
  • 08:30 – 16:15 Õppetunnid
    Õppetunnid
    08:30 – 16:15
    Kordub iga nädal
  • 16:00 – 17:30 Saalihoki - Sören Jõõras
    Saalihoki - Sören Jõõras
    16:00 – 17:30
    Kordub iga nädal
  • 19:00 – 20:00 Aeroobika - Kadi Truuleht
    Aeroobika - Kadi Truuleht
    19:00 – 20:00
    Kordub iga nädal
Neljapäev 26. jaan.
  • 08:30 – 16:15 Õppetunnid
    Õppetunnid
    08:30 – 16:15
    Kordub iga nädal
  • 16:00 – 17:30 Saalihoki - Sören Jõõras
    Saalihoki - Sören Jõõras
    16:00 – 17:30
    Kordub iga nädal
  • 17:30 – 19:00 Lauatennis - Aivar Treiberg
    Lauatennis - Aivar Treiberg
    17:30 – 19:00
    Kordub iga nädal
  • 19:00 – 20:30 Saalihoki - Sören Jõõras
    Saalihoki - Sören Jõõras
    19:00 – 20:30
    Kordub iga nädal
Reede 27. jaan.
  • 08:30 – 16:15 Õppetunnid
    Õppetunnid
    08:30 – 16:15
    Kordub iga nädal
Laupäev 28. jaan.
Pühapäev 29. jaan.
Esmaspäev 30. jaan.
  • 08:30 – 16:15 Õppetunnid
    Õppetunnid
    08:30 – 16:15
    Kordub iga nädal
  • 16:00 – 17:30 Saalihoki - Sören Jõõras
    Saalihoki - Sören Jõõras
    16:00 – 17:30
    Kordub iga nädal
  • 19:00 – 20:00 Aeroobika - Kadi Truuleht
    Aeroobika - Kadi Truuleht
    19:00 – 20:00
    Kordub iga nädal
Teisipäev 31. jaan.
  • 08:30 – 16:15 Õppetunnid
    Õppetunnid
    08:30 – 16:15
    Kordub iga nädal
  • 17:30 – 19:30 Indiaca - Lotus Timber OÜ
    Indiaca - Lotus Timber OÜ
    17:30 – 19:30
    Kordub iga nädal
  • 19:30 – 21:00 FC Kostivere jalgpall
    FC Kostivere jalgpall
    19:30 – 21:00
    Kordub iga nädal

Veebruar 2023

Esmaspäev Teisipäev Kolmapäev Neljapäev Reede Laupäev Pühapäev
Kolmapäev 1. veebr.
  • 08:30 – 16:15 Õppetunnid
    Õppetunnid
    08:30 – 16:15
    Kordub iga nädal
  • 16:00 – 17:30 Saalihoki - Sören Jõõras
    Saalihoki - Sören Jõõras
    16:00 – 17:30
    Kordub iga nädal
  • 19:00 – 20:00 Aeroobika - Kadi Truuleht
    Aeroobika - Kadi Truuleht
    19:00 – 20:00
    Kordub iga nädal
Neljapäev 2. veebr.
  • 08:30 – 16:15 Õppetunnid
    Õppetunnid
    08:30 – 16:15
    Kordub iga nädal
  • 16:00 – 17:30 Saalihoki - Sören Jõõras
    Saalihoki - Sören Jõõras
    16:00 – 17:30
    Kordub iga nädal
  • 17:30 – 19:00 Lauatennis - Aivar Treiberg
    Lauatennis - Aivar Treiberg
    17:30 – 19:00
    Kordub iga nädal
  • 19:00 – 20:30 Saalihoki - Sören Jõõras
    Saalihoki - Sören Jõõras
    19:00 – 20:30
    Kordub iga nädal
Reede 3. veebr.
  • 08:30 – 16:15 Õppetunnid
    Õppetunnid
    08:30 – 16:15
    Kordub iga nädal
Laupäev 4. veebr.
Pühapäev 5. veebr.
Esmaspäev 6. veebr.
  • 08:30 – 16:15 Õppetunnid
    Õppetunnid
    08:30 – 16:15
    Kordub iga nädal
  • 16:00 – 17:30 Saalihoki - Sören Jõõras
    Saalihoki - Sören Jõõras
    16:00 – 17:30
    Kordub iga nädal
  • 19:00 – 20:00 Aeroobika - Kadi Truuleht
    Aeroobika - Kadi Truuleht
    19:00 – 20:00
    Kordub iga nädal
Teisipäev 7. veebr.
  • 08:30 – 16:15 Õppetunnid
    Õppetunnid
    08:30 – 16:15
    Kordub iga nädal
  • 17:30 – 19:30 Indiaca - Lotus Timber OÜ
    Indiaca - Lotus Timber OÜ
    17:30 – 19:30
    Kordub iga nädal
  • 19:30 – 21:00 FC Kostivere jalgpall
    FC Kostivere jalgpall
    19:30 – 21:00
    Kordub iga nädal
Kolmapäev 8. veebr.
  • 08:30 – 16:15 Õppetunnid
    Õppetunnid
    08:30 – 16:15
    Kordub iga nädal
  • 16:00 – 17:30 Saalihoki - Sören Jõõras
    Saalihoki - Sören Jõõras
    16:00 – 17:30
    Kordub iga nädal
  • 19:00 – 20:00 Aeroobika - Kadi Truuleht
    Aeroobika - Kadi Truuleht
    19:00 – 20:00
    Kordub iga nädal
Neljapäev 9. veebr.
  • 08:30 – 16:15 Õppetunnid
    Õppetunnid
    08:30 – 16:15
    Kordub iga nädal
  • 16:00 – 17:30 Saalihoki - Sören Jõõras
    Saalihoki - Sören Jõõras
    16:00 – 17:30
    Kordub iga nädal
  • 17:30 – 19:00 Lauatennis - Aivar Treiberg
    Lauatennis - Aivar Treiberg
    17:30 – 19:00
    Kordub iga nädal
  • 19:00 – 20:30 Saalihoki - Sören Jõõras
    Saalihoki - Sören Jõõras
    19:00 – 20:30
    Kordub iga nädal
Reede 10. veebr.
  • 08:30 – 16:15 Õppetunnid
    Õppetunnid
    08:30 – 16:15
    Kordub iga nädal
Laupäev 11. veebr.
Pühapäev 12. veebr.
Esmaspäev 13. veebr.
  • 08:30 – 16:15 Õppetunnid
    Õppetunnid
    08:30 – 16:15
    Kordub iga nädal
  • 16:00 – 17:30 Saalihoki - Sören Jõõras
    Saalihoki - Sören Jõõras
    16:00 – 17:30
    Kordub iga nädal
  • 19:00 – 20:00 Aeroobika - Kadi Truuleht
    Aeroobika - Kadi Truuleht
    19:00 – 20:00
    Kordub iga nädal
Teisipäev 14. veebr.
  • 08:30 – 16:15 Õppetunnid
    Õppetunnid
    08:30 – 16:15
    Kordub iga nädal
  • 17:30 – 19:30 Indiaca - Lotus Timber OÜ
    Indiaca - Lotus Timber OÜ
    17:30 – 19:30
    Kordub iga nädal
  • 19:30 – 21:00 FC Kostivere jalgpall
    FC Kostivere jalgpall
    19:30 – 21:00
    Kordub iga nädal
Kolmapäev 15. veebr.
  • 08:30 – 16:15 Õppetunnid
    Õppetunnid
    08:30 – 16:15
    Kordub iga nädal
  • 16:00 – 17:30 Saalihoki - Sören Jõõras
    Saalihoki - Sören Jõõras
    16:00 – 17:30
    Kordub iga nädal
  • 19:00 – 20:00 Aeroobika - Kadi Truuleht
    Aeroobika - Kadi Truuleht
    19:00 – 20:00
    Kordub iga nädal
Neljapäev 16. veebr.
  • 08:30 – 16:15 Õppetunnid
    Õppetunnid
    08:30 – 16:15
    Kordub iga nädal
  • 16:00 – 17:30 Saalihoki - Sören Jõõras
    Saalihoki - Sören Jõõras
    16:00 – 17:30
    Kordub iga nädal
  • 17:30 – 19:00 Lauatennis - Aivar Treiberg
    Lauatennis - Aivar Treiberg
    17:30 – 19:00
    Kordub iga nädal
  • 19:00 – 20:30 Saalihoki - Sören Jõõras
    Saalihoki - Sören Jõõras
    19:00 – 20:30
    Kordub iga nädal
Reede 17. veebr.
  • 08:30 – 16:15 Õppetunnid
    Õppetunnid
    08:30 – 16:15
    Kordub iga nädal
Laupäev 18. veebr.
Pühapäev 19. veebr.
Esmaspäev 20. veebr.
  • 08:30 – 16:15 Õppetunnid
    Õppetunnid
    08:30 – 16:15
    Kordub iga nädal
  • 16:00 – 17:30 Saalihoki - Sören Jõõras
    Saalihoki - Sören Jõõras
    16:00 – 17:30
    Kordub iga nädal
  • 19:00 – 20:00 Aeroobika - Kadi Truuleht
    Aeroobika - Kadi Truuleht
    19:00 – 20:00
    Kordub iga nädal
Teisipäev 21. veebr.
  • 08:30 – 16:15 Õppetunnid
    Õppetunnid
    08:30 – 16:15
    Kordub iga nädal
  • 17:30 – 19:30 Indiaca - Lotus Timber OÜ
    Indiaca - Lotus Timber OÜ
    17:30 – 19:30
    Kordub iga nädal
  • 19:30 – 21:00 FC Kostivere jalgpall
    FC Kostivere jalgpall
    19:30 – 21:00
    Kordub iga nädal
Kolmapäev 22. veebr.
  • 08:30 – 16:15 Õppetunnid
    Õppetunnid
    08:30 – 16:15
    Kordub iga nädal
  • 16:00 – 17:30 Saalihoki - Sören Jõõras
    Saalihoki - Sören Jõõras
    16:00 – 17:30
    Kordub iga nädal
  • 19:00 – 20:00 Aeroobika - Kadi Truuleht
    Aeroobika - Kadi Truuleht
    19:00 – 20:00
    Kordub iga nädal
Neljapäev 23. veebr.
  • 08:30 – 16:15 Õppetunnid
    Õppetunnid
    08:30 – 16:15
    Kordub iga nädal
  • 16:00 – 17:30 Saalihoki - Sören Jõõras
    Saalihoki - Sören Jõõras
    16:00 – 17:30
    Kordub iga nädal
  • 17:30 – 19:00 Lauatennis - Aivar Treiberg
    Lauatennis - Aivar Treiberg
    17:30 – 19:00
    Kordub iga nädal
  • 19:00 – 20:30 Saalihoki - Sören Jõõras
    Saalihoki - Sören Jõõras
    19:00 – 20:30
    Kordub iga nädal
Reede 24. veebr.
  • 08:30 – 16:15 Õppetunnid
    Õppetunnid
    08:30 – 16:15
    Kordub iga nädal
Laupäev 25. veebr.
Pühapäev 26. veebr.
Esmaspäev 27. veebr.
  • 08:30 – 16:15 Õppetunnid
    Õppetunnid
    08:30 – 16:15
    Kordub iga nädal
  • 16:00 – 17:30 Saalihoki - Sören Jõõras
    Saalihoki - Sören Jõõras
    16:00 – 17:30
    Kordub iga nädal
  • 19:00 – 20:00 Aeroobika - Kadi Truuleht
    Aeroobika - Kadi Truuleht
    19:00 – 20:00
    Kordub iga nädal
Teisipäev 28. veebr.
  • 08:30 – 16:15 Õppetunnid
    Õppetunnid
    08:30 – 16:15
    Kordub iga nädal
  • 17:30 – 19:30 Indiaca - Lotus Timber OÜ
    Indiaca - Lotus Timber OÜ
    17:30 – 19:30
    Kordub iga nädal
  • 19:30 – 21:00 FC Kostivere jalgpall
    FC Kostivere jalgpall
    19:30 – 21:00
    Kordub iga nädal

Märts 2023

Esmaspäev Teisipäev Kolmapäev Neljapäev Reede Laupäev Pühapäev
Kolmapäev 1. märts
  • 08:30 – 16:15 Õppetunnid
    Õppetunnid
    08:30 – 16:15
    Kordub iga nädal
  • 16:00 – 17:30 Saalihoki - Sören Jõõras
    Saalihoki - Sören Jõõras
    16:00 – 17:30
    Kordub iga nädal
  • 19:00 – 20:00 Aeroobika - Kadi Truuleht
    Aeroobika - Kadi Truuleht
    19:00 – 20:00
    Kordub iga nädal
Neljapäev 2. märts
  • 08:30 – 16:15 Õppetunnid
    Õppetunnid
    08:30 – 16:15
    Kordub iga nädal
  • 16:00 – 17:30 Saalihoki - Sören Jõõras
    Saalihoki - Sören Jõõras
    16:00 – 17:30
    Kordub iga nädal
  • 17:30 – 19:00 Lauatennis - Aivar Treiberg
    Lauatennis - Aivar Treiberg
    17:30 – 19:00
    Kordub iga nädal
  • 19:00 – 20:30 Saalihoki - Sören Jõõras
    Saalihoki - Sören Jõõras
    19:00 – 20:30
    Kordub iga nädal
Reede 3. märts
  • 08:30 – 16:15 Õppetunnid
    Õppetunnid
    08:30 – 16:15
    Kordub iga nädal
Laupäev 4. märts
Pühapäev 5. märts
Esmaspäev 6. märts
  • 08:30 – 16:15 Õppetunnid
    Õppetunnid
    08:30 – 16:15
    Kordub iga nädal
  • 16:00 – 17:30 Saalihoki - Sören Jõõras
    Saalihoki - Sören Jõõras
    16:00 – 17:30
    Kordub iga nädal
  • 19:00 – 20:00 Aeroobika - Kadi Truuleht
    Aeroobika - Kadi Truuleht
    19:00 – 20:00
    Kordub iga nädal
Teisipäev 7. märts
  • 08:30 – 16:15 Õppetunnid
    Õppetunnid
    08:30 – 16:15
    Kordub iga nädal
  • 17:30 – 19:30 Indiaca - Lotus Timber OÜ
    Indiaca - Lotus Timber OÜ
    17:30 – 19:30
    Kordub iga nädal
  • 19:30 – 21:00 FC Kostivere jalgpall
    FC Kostivere jalgpall
    19:30 – 21:00
    Kordub iga nädal
Kolmapäev 8. märts
  • 08:30 – 16:15 Õppetunnid
    Õppetunnid
    08:30 – 16:15
    Kordub iga nädal
  • 16:00 – 17:30 Saalihoki - Sören Jõõras
    Saalihoki - Sören Jõõras
    16:00 – 17:30
    Kordub iga nädal
  • 19:00 – 20:00 Aeroobika - Kadi Truuleht
    Aeroobika - Kadi Truuleht
    19:00 – 20:00
    Kordub iga nädal
Neljapäev 9. märts
  • 08:30 – 16:15 Õppetunnid
    Õppetunnid
    08:30 – 16:15
    Kordub iga nädal
  • 16:00 – 17:30 Saalihoki - Sören Jõõras
    Saalihoki - Sören Jõõras
    16:00 – 17:30
    Kordub iga nädal
  • 17:30 – 19:00 Lauatennis - Aivar Treiberg
    Lauatennis - Aivar Treiberg
    17:30 – 19:00
    Kordub iga nädal
  • 19:00 – 20:30 Saalihoki - Sören Jõõras
    Saalihoki - Sören Jõõras
    19:00 – 20:30
    Kordub iga nädal
Reede 10. märts
  • 08:30 – 16:15 Õppetunnid
    Õppetunnid
    08:30 – 16:15
    Kordub iga nädal
Laupäev 11. märts
Pühapäev 12. märts
Esmaspäev 13. märts
  • 08:30 – 16:15 Õppetunnid
    Õppetunnid
    08:30 – 16:15
    Kordub iga nädal
  • 16:00 – 17:30 Saalihoki - Sören Jõõras
    Saalihoki - Sören Jõõras
    16:00 – 17:30
    Kordub iga nädal
  • 19:00 – 20:00 Aeroobika - Kadi Truuleht
    Aeroobika - Kadi Truuleht
    19:00 – 20:00
    Kordub iga nädal
Teisipäev 14. märts
  • 08:30 – 16:15 Õppetunnid
    Õppetunnid
    08:30 – 16:15
    Kordub iga nädal
  • 17:30 – 19:30 Indiaca - Lotus Timber OÜ
    Indiaca - Lotus Timber OÜ
    17:30 – 19:30
    Kordub iga nädal
  • 19:30 – 21:00 FC Kostivere jalgpall
    FC Kostivere jalgpall
    19:30 – 21:00
    Kordub iga nädal
Kolmapäev 15. märts
  • 08:30 – 16:15 Õppetunnid
    Õppetunnid
    08:30 – 16:15
    Kordub iga nädal
  • 16:00 – 17:30 Saalihoki - Sören Jõõras
    Saalihoki - Sören Jõõras
    16:00 – 17:30
    Kordub iga nädal
  • 19:00 – 20:00 Aeroobika - Kadi Truuleht
    Aeroobika - Kadi Truuleht
    19:00 – 20:00
    Kordub iga nädal
Neljapäev 16. märts
  • 08:30 – 16:15 Õppetunnid
    Õppetunnid
    08:30 – 16:15
    Kordub iga nädal
  • 16:00 – 17:30 Saalihoki - Sören Jõõras
    Saalihoki - Sören Jõõras
    16:00 – 17:30
    Kordub iga nädal
  • 17:30 – 19:00 Lauatennis - Aivar Treiberg
    Lauatennis - Aivar Treiberg
    17:30 – 19:00
    Kordub iga nädal
  • 19:00 – 20:30 Saalihoki - Sören Jõõras
    Saalihoki - Sören Jõõras
    19:00 – 20:30
    Kordub iga nädal
Reede 17. märts
  • 08:30 – 16:15 Õppetunnid
    Õppetunnid
    08:30 – 16:15
    Kordub iga nädal
Laupäev 18. märts
Pühapäev 19. märts
Esmaspäev 20. märts
  • 08:30 – 16:15 Õppetunnid
    Õppetunnid
    08:30 – 16:15
    Kordub iga nädal
  • 16:00 – 17:30 Saalihoki - Sören Jõõras
    Saalihoki - Sören Jõõras
    16:00 – 17:30
    Kordub iga nädal
  • 19:00 – 20:00 Aeroobika - Kadi Truuleht
    Aeroobika - Kadi Truuleht
    19:00 – 20:00
    Kordub iga nädal
Teisipäev 21. märts
  • 08:30 – 16:15 Õppetunnid
    Õppetunnid
    08:30 – 16:15
    Kordub iga nädal
  • 17:30 – 19:30 Indiaca - Lotus Timber OÜ
    Indiaca - Lotus Timber OÜ
    17:30 – 19:30
    Kordub iga nädal
  • 19:30 – 21:00 FC Kostivere jalgpall
    FC Kostivere jalgpall
    19:30 – 21:00
    Kordub iga nädal
Kolmapäev 22. märts
  • 08:30 – 16:15 Õppetunnid
    Õppetunnid
    08:30 – 16:15
    Kordub iga nädal
  • 16:00 – 17:30 Saalihoki - Sören Jõõras
    Saalihoki - Sören Jõõras
    16:00 – 17:30
    Kordub iga nädal
  • 19:00 – 20:00 Aeroobika - Kadi Truuleht
    Aeroobika - Kadi Truuleht
    19:00 – 20:00
    Kordub iga nädal
Neljapäev 23. märts
  • 08:30 – 16:15 Õppetunnid
    Õppetunnid
    08:30 – 16:15
    Kordub iga nädal
  • 16:00 – 17:30 Saalihoki - Sören Jõõras
    Saalihoki - Sören Jõõras
    16:00 – 17:30
    Kordub iga nädal
  • 17:30 – 19:00 Lauatennis - Aivar Treiberg
    Lauatennis - Aivar Treiberg
    17:30 – 19:00
    Kordub iga nädal
  • 19:00 – 20:30 Saalihoki - Sören Jõõras
    Saalihoki - Sören Jõõras
    19:00 – 20:30
    Kordub iga nädal
Reede 24. märts
  • 08:30 – 16:15 Õppetunnid
    Õppetunnid
    08:30 – 16:15
    Kordub iga nädal
Laupäev 25. märts
Pühapäev 26. märts
Esmaspäev 27. märts
  • 08:30 – 16:15 Õppetunnid
    Õppetunnid
    08:30 – 16:15
    Kordub iga nädal
  • 16:00 – 17:30 Saalihoki - Sören Jõõras
    Saalihoki - Sören Jõõras
    16:00 – 17:30
    Kordub iga nädal
  • 19:00 – 20:00 Aeroobika - Kadi Truuleht
    Aeroobika - Kadi Truuleht
    19:00 – 20:00
    Kordub iga nädal
Teisipäev 28. märts
  • 08:30 – 16:15 Õppetunnid
    Õppetunnid
    08:30 – 16:15
    Kordub iga nädal
  • 17:30 – 19:30 Indiaca - Lotus Timber OÜ
    Indiaca - Lotus Timber OÜ
    17:30 – 19:30
    Kordub iga nädal
  • 19:30 – 21:00 FC Kostivere jalgpall
    FC Kostivere jalgpall
    19:30 – 21:00
    Kordub iga nädal
Kolmapäev 29. märts
  • 08:30 – 16:15 Õppetunnid
    Õppetunnid
    08:30 – 16:15
    Kordub iga nädal
  • 16:00 – 17:30 Saalihoki - Sören Jõõras
    Saalihoki - Sören Jõõras
    16:00 – 17:30
    Kordub iga nädal
  • 19:00 – 20:00 Aeroobika - Kadi Truuleht
    Aeroobika - Kadi Truuleht
    19:00 – 20:00
    Kordub iga nädal
Neljapäev 30. märts
  • 08:30 – 16:15 Õppetunnid
    Õppetunnid
    08:30 – 16:15
    Kordub iga nädal
  • 16:00 – 17:30 Saalihoki - Sören Jõõras
    Saalihoki - Sören Jõõras
    16:00 – 17:30
    Kordub iga nädal
  • 17:30 – 19:00 Lauatennis - Aivar Treiberg
    Lauatennis - Aivar Treiberg
    17:30 – 19:00
    Kordub iga nädal
  • 19:00 – 20:30 Saalihoki - Sören Jõõras
    Saalihoki - Sören Jõõras
    19:00 – 20:30
    Kordub iga nädal
Reede 31. märts
  • 08:30 – 16:15 Õppetunnid
    Õppetunnid
    08:30 – 16:15
    Kordub iga nädal

Aprill 2023

Esmaspäev Teisipäev Kolmapäev Neljapäev Reede Laupäev Pühapäev
Laupäev 1. apr.
Pühapäev 2. apr.
Esmaspäev 3. apr.
  • 08:30 – 16:15 Õppetunnid
    Õppetunnid
    08:30 – 16:15
    Kordub iga nädal
  • 16:00 – 17:30 Saalihoki - Sören Jõõras
    Saalihoki - Sören Jõõras
    16:00 – 17:30
    Kordub iga nädal
  • 19:00 – 20:00 Aeroobika - Kadi Truuleht
    Aeroobika - Kadi Truuleht
    19:00 – 20:00
    Kordub iga nädal
Teisipäev 4. apr.
  • 08:30 – 16:15 Õppetunnid
    Õppetunnid
    08:30 – 16:15
    Kordub iga nädal
  • 17:30 – 19:30 Indiaca - Lotus Timber OÜ
    Indiaca - Lotus Timber OÜ
    17:30 – 19:30
    Kordub iga nädal
  • 19:30 – 21:00 FC Kostivere jalgpall
    FC Kostivere jalgpall
    19:30 – 21:00
    Kordub iga nädal
Kolmapäev 5. apr.
  • 08:30 – 16:15 Õppetunnid
    Õppetunnid
    08:30 – 16:15
    Kordub iga nädal
  • 16:00 – 17:30 Saalihoki - Sören Jõõras
    Saalihoki - Sören Jõõras
    16:00 – 17:30
    Kordub iga nädal
  • 19:00 – 20:00 Aeroobika - Kadi Truuleht
    Aeroobika - Kadi Truuleht
    19:00 – 20:00
    Kordub iga nädal
Neljapäev 6. apr.
  • 08:30 – 16:15 Õppetunnid
    Õppetunnid
    08:30 – 16:15
    Kordub iga nädal
  • 16:00 – 17:30 Saalihoki - Sören Jõõras
    Saalihoki - Sören Jõõras
    16:00 – 17:30
    Kordub iga nädal
  • 17:30 – 19:00 Lauatennis - Aivar Treiberg
    Lauatennis - Aivar Treiberg
    17:30 – 19:00
    Kordub iga nädal
  • 19:00 – 20:30 Saalihoki - Sören Jõõras
    Saalihoki - Sören Jõõras
    19:00 – 20:30
    Kordub iga nädal
Reede 7. apr.
  • 08:30 – 16:15 Õppetunnid
    Õppetunnid
    08:30 – 16:15
    Kordub iga nädal
Laupäev 8. apr.
Pühapäev 9. apr.
Esmaspäev 10. apr.
  • 08:30 – 16:15 Õppetunnid
    Õppetunnid
    08:30 – 16:15
    Kordub iga nädal
  • 16:00 – 17:30 Saalihoki - Sören Jõõras
    Saalihoki - Sören Jõõras
    16:00 – 17:30
    Kordub iga nädal
  • 19:00 – 20:00 Aeroobika - Kadi Truuleht
    Aeroobika - Kadi Truuleht
    19:00 – 20:00
    Kordub iga nädal
Teisipäev 11. apr.
  • 08:30 – 16:15 Õppetunnid
    Õppetunnid
    08:30 – 16:15
    Kordub iga nädal
  • 17:30 – 19:30 Indiaca - Lotus Timber OÜ
    Indiaca - Lotus Timber OÜ
    17:30 – 19:30
    Kordub iga nädal
  • 19:30 – 21:00 FC Kostivere jalgpall
    FC Kostivere jalgpall
    19:30 – 21:00
    Kordub iga nädal
Kolmapäev 12. apr.
  • 08:30 – 16:15 Õppetunnid
    Õppetunnid
    08:30 – 16:15
    Kordub iga nädal
  • 16:00 – 17:30 Saalihoki - Sören Jõõras
    Saalihoki - Sören Jõõras
    16:00 – 17:30
    Kordub iga nädal
  • 19:00 – 20:00 Aeroobika - Kadi Truuleht
    Aeroobika - Kadi Truuleht
    19:00 – 20:00
    Kordub iga nädal
Neljapäev 13. apr.
  • 08:30 – 16:15 Õppetunnid
    Õppetunnid
    08:30 – 16:15
    Kordub iga nädal
  • 16:00 – 17:30 Saalihoki - Sören Jõõras
    Saalihoki - Sören Jõõras
    16:00 – 17:30
    Kordub iga nädal
  • 17:30 – 19:00 Lauatennis - Aivar Treiberg
    Lauatennis - Aivar Treiberg
    17:30 – 19:00
    Kordub iga nädal
  • 19:00 – 20:30 Saalihoki - Sören Jõõras
    Saalihoki - Sören Jõõras
    19:00 – 20:30
    Kordub iga nädal
Reede 14. apr.
  • 08:30 – 16:15 Õppetunnid
    Õppetunnid
    08:30 – 16:15
    Kordub iga nädal
Laupäev 15. apr.
Pühapäev 16. apr.
Esmaspäev 17. apr.
  • 08:30 – 16:15 Õppetunnid
    Õppetunnid
    08:30 – 16:15
    Kordub iga nädal
  • 16:00 – 17:30 Saalihoki - Sören Jõõras
    Saalihoki - Sören Jõõras
    16:00 – 17:30
    Kordub iga nädal
  • 19:00 – 20:00 Aeroobika - Kadi Truuleht
    Aeroobika - Kadi Truuleht
    19:00 – 20:00
    Kordub iga nädal
Teisipäev 18. apr.
  • 08:30 – 16:15 Õppetunnid
    Õppetunnid
    08:30 – 16:15
    Kordub iga nädal
  • 17:30 – 19:30 Indiaca - Lotus Timber OÜ
    Indiaca - Lotus Timber OÜ
    17:30 – 19:30
    Kordub iga nädal
  • 19:30 – 21:00 FC Kostivere jalgpall
    FC Kostivere jalgpall
    19:30 – 21:00
    Kordub iga nädal
Kolmapäev 19. apr.
  • 08:30 – 16:15 Õppetunnid
    Õppetunnid
    08:30 – 16:15
    Kordub iga nädal
  • 16:00 – 17:30 Saalihoki - Sören Jõõras
    Saalihoki - Sören Jõõras
    16:00 – 17:30
    Kordub iga nädal
  • 19:00 – 20:00 Aeroobika - Kadi Truuleht
    Aeroobika - Kadi Truuleht
    19:00 – 20:00
    Kordub iga nädal
Neljapäev 20. apr.
  • 08:30 – 16:15 Õppetunnid
    Õppetunnid
    08:30 – 16:15
    Kordub iga nädal
  • 16:00 – 17:30 Saalihoki - Sören Jõõras
    Saalihoki - Sören Jõõras
    16:00 – 17:30
    Kordub iga nädal
  • 17:30 – 19:00 Lauatennis - Aivar Treiberg
    Lauatennis - Aivar Treiberg
    17:30 – 19:00
    Kordub iga nädal
  • 19:00 – 20:30 Saalihoki - Sören Jõõras
    Saalihoki - Sören Jõõras
    19:00 – 20:30
    Kordub iga nädal
Reede 21. apr.
  • 08:30 – 16:15 Õppetunnid
    Õppetunnid
    08:30 – 16:15
    Kordub iga nädal
Laupäev 22. apr.
Pühapäev 23. apr.
Esmaspäev 24. apr.
  • 08:30 – 16:15 Õppetunnid
    Õppetunnid
    08:30 – 16:15
    Kordub iga nädal
  • 16:00 – 17:30 Saalihoki - Sören Jõõras
    Saalihoki - Sören Jõõras
    16:00 – 17:30
    Kordub iga nädal
  • 19:00 – 20:00 Aeroobika - Kadi Truuleht
    Aeroobika - Kadi Truuleht
    19:00 – 20:00
    Kordub iga nädal
Teisipäev 25. apr.
  • 08:30 – 16:15 Õppetunnid
    Õppetunnid
    08:30 – 16:15
    Kordub iga nädal
  • 17:30 – 19:30 Indiaca - Lotus Timber OÜ
    Indiaca - Lotus Timber OÜ
    17:30 – 19:30
    Kordub iga nädal
  • 19:30 – 21:00 FC Kostivere jalgpall
    FC Kostivere jalgpall
    19:30 – 21:00
    Kordub iga nädal
Kolmapäev 26. apr.
  • 08:30 – 16:15 Õppetunnid
    Õppetunnid
    08:30 – 16:15
    Kordub iga nädal
  • 16:00 – 17:30 Saalihoki - Sören Jõõras
    Saalihoki - Sören Jõõras
    16:00 – 17:30
    Kordub iga nädal
  • 19:00 – 20:00 Aeroobika - Kadi Truuleht
    Aeroobika - Kadi Truuleht
    19:00 – 20:00
    Kordub iga nädal
Neljapäev 27. apr.
  • 08:30 – 16:15 Õppetunnid
    Õppetunnid
    08:30 – 16:15
    Kordub iga nädal
  • 16:00 – 17:30 Saalihoki - Sören Jõõras
    Saalihoki - Sören Jõõras
    16:00 – 17:30
    Kordub iga nädal
  • 17:30 – 19:00 Lauatennis - Aivar Treiberg
    Lauatennis - Aivar Treiberg
    17:30 – 19:00
    Kordub iga nädal
  • 19:00 – 20:30 Saalihoki - Sören Jõõras
    Saalihoki - Sören Jõõras
    19:00 – 20:30
    Kordub iga nädal
Reede 28. apr.
  • 08:30 – 16:15 Õppetunnid
    Õppetunnid
    08:30 – 16:15
    Kordub iga nädal
Laupäev 29. apr.
Pühapäev 30. apr.

Mai 2023

Esmaspäev Teisipäev Kolmapäev Neljapäev Reede Laupäev Pühapäev
Esmaspäev 1. mai
  • 08:30 – 16:15 Õppetunnid
    Õppetunnid
    08:30 – 16:15
    Kordub iga nädal
  • 16:00 – 17:30 Saalihoki - Sören Jõõras
    Saalihoki - Sören Jõõras
    16:00 – 17:30
    Kordub iga nädal
  • 19:00 – 20:00 Aeroobika - Kadi Truuleht
    Aeroobika - Kadi Truuleht
    19:00 – 20:00
    Kordub iga nädal
Teisipäev 2. mai
  • 08:30 – 16:15 Õppetunnid
    Õppetunnid
    08:30 – 16:15
    Kordub iga nädal
  • 17:30 – 19:30 Indiaca - Lotus Timber OÜ
    Indiaca - Lotus Timber OÜ
    17:30 – 19:30
    Kordub iga nädal
  • 19:30 – 21:00 FC Kostivere jalgpall
    FC Kostivere jalgpall
    19:30 – 21:00
    Kordub iga nädal
Kolmapäev 3. mai
  • 08:30 – 16:15 Õppetunnid
    Õppetunnid
    08:30 – 16:15
    Kordub iga nädal
  • 16:00 – 17:30 Saalihoki - Sören Jõõras
    Saalihoki - Sören Jõõras
    16:00 – 17:30
    Kordub iga nädal
  • 19:00 – 20:00 Aeroobika - Kadi Truuleht
    Aeroobika - Kadi Truuleht
    19:00 – 20:00
    Kordub iga nädal
Neljapäev 4. mai
  • 08:30 – 16:15 Õppetunnid
    Õppetunnid
    08:30 – 16:15
    Kordub iga nädal
  • 16:00 – 17:30 Saalihoki - Sören Jõõras
    Saalihoki - Sören Jõõras
    16:00 – 17:30
    Kordub iga nädal
  • 17:30 – 19:00 Lauatennis - Aivar Treiberg
    Lauatennis - Aivar Treiberg
    17:30 – 19:00
    Kordub iga nädal
  • 19:00 – 20:30 Saalihoki - Sören Jõõras
    Saalihoki - Sören Jõõras
    19:00 – 20:30
    Kordub iga nädal
Reede 5. mai
  • 08:30 – 16:15 Õppetunnid
    Õppetunnid
    08:30 – 16:15
    Kordub iga nädal
Laupäev 6. mai
Pühapäev 7. mai
Esmaspäev 8. mai
  • 08:30 – 16:15 Õppetunnid
    Õppetunnid
    08:30 – 16:15
    Kordub iga nädal
  • 16:00 – 17:30 Saalihoki - Sören Jõõras
    Saalihoki - Sören Jõõras
    16:00 – 17:30
    Kordub iga nädal
  • 19:00 – 20:00 Aeroobika - Kadi Truuleht
    Aeroobika - Kadi Truuleht
    19:00 – 20:00
    Kordub iga nädal
Teisipäev 9. mai
  • 08:30 – 16:15 Õppetunnid
    Õppetunnid
    08:30 – 16:15
    Kordub iga nädal
  • 17:30 – 19:30 Indiaca - Lotus Timber OÜ
    Indiaca - Lotus Timber OÜ
    17:30 – 19:30
    Kordub iga nädal
  • 19:30 – 21:00 FC Kostivere jalgpall
    FC Kostivere jalgpall
    19:30 – 21:00
    Kordub iga nädal
Kolmapäev 10. mai
  • 08:30 – 16:15 Õppetunnid
    Õppetunnid
    08:30 – 16:15
    Kordub iga nädal
  • 16:00 – 17:30 Saalihoki - Sören Jõõras
    Saalihoki - Sören Jõõras
    16:00 – 17:30
    Kordub iga nädal
  • 19:00 – 20:00 Aeroobika - Kadi Truuleht
    Aeroobika - Kadi Truuleht
    19:00 – 20:00
    Kordub iga nädal
Neljapäev 11. mai
  • 08:30 – 16:15 Õppetunnid
    Õppetunnid
    08:30 – 16:15
    Kordub iga nädal
  • 16:00 – 17:30 Saalihoki - Sören Jõõras
    Saalihoki - Sören Jõõras
    16:00 – 17:30
    Kordub iga nädal
  • 17:30 – 19:00 Lauatennis - Aivar Treiberg
    Lauatennis - Aivar Treiberg
    17:30 – 19:00
    Kordub iga nädal
  • 19:00 – 20:30 Saalihoki - Sören Jõõras
    Saalihoki - Sören Jõõras
    19:00 – 20:30
    Kordub iga nädal
Reede 12. mai
  • 08:30 – 16:15 Õppetunnid
    Õppetunnid
    08:30 – 16:15
    Kordub iga nädal
Laupäev 13. mai
Pühapäev 14. mai
Esmaspäev 15. mai
  • 08:30 – 16:15 Õppetunnid
    Õppetunnid
    08:30 – 16:15
    Kordub iga nädal
  • 16:00 – 17:30 Saalihoki - Sören Jõõras
    Saalihoki - Sören Jõõras
    16:00 – 17:30
    Kordub iga nädal
  • 19:00 – 20:00 Aeroobika - Kadi Truuleht
    Aeroobika - Kadi Truuleht
    19:00 – 20:00
    Kordub iga nädal
Teisipäev 16. mai
  • 08:30 – 16:15 Õppetunnid
    Õppetunnid
    08:30 – 16:15
    Kordub iga nädal
  • 17:30 – 19:30 Indiaca - Lotus Timber OÜ
    Indiaca - Lotus Timber OÜ
    17:30 – 19:30
    Kordub iga nädal
  • 19:30 – 21:00 FC Kostivere jalgpall
    FC Kostivere jalgpall
    19:30 – 21:00
    Kordub iga nädal
Kolmapäev 17. mai
  • 08:30 – 16:15 Õppetunnid
    Õppetunnid
    08:30 – 16:15
    Kordub iga nädal
  • 16:00 – 17:30 Saalihoki - Sören Jõõras
    Saalihoki - Sören Jõõras
    16:00 – 17:30
    Kordub iga nädal
  • 19:00 – 20:00 Aeroobika - Kadi Truuleht
    Aeroobika - Kadi Truuleht
    19:00 – 20:00
    Kordub iga nädal
Neljapäev 18. mai
  • 08:30 – 16:15 Õppetunnid
    Õppetunnid
    08:30 – 16:15
    Kordub iga nädal
  • 16:00 – 17:30 Saalihoki - Sören Jõõras
    Saalihoki - Sören Jõõras
    16:00 – 17:30
    Kordub iga nädal
  • 17:30 – 19:00 Lauatennis - Aivar Treiberg
    Lauatennis - Aivar Treiberg
    17:30 – 19:00
    Kordub iga nädal
  • 19:00 – 20:30 Saalihoki - Sören Jõõras
    Saalihoki - Sören Jõõras
    19:00 – 20:30
    Kordub iga nädal
Reede 19. mai
  • 08:30 – 16:15 Õppetunnid
    Õppetunnid
    08:30 – 16:15
    Kordub iga nädal
Laupäev 20. mai
Pühapäev 21. mai
Esmaspäev 22. mai
  • 08:30 – 16:15 Õppetunnid
    Õppetunnid
    08:30 – 16:15
    Kordub iga nädal
  • 16:00 – 17:30 Saalihoki - Sören Jõõras
    Saalihoki - Sören Jõõras
    16:00 – 17:30
    Kordub iga nädal
  • 19:00 – 20:00 Aeroobika - Kadi Truuleht
    Aeroobika - Kadi Truuleht
    19:00 – 20:00
    Kordub iga nädal
Teisipäev 23. mai
  • 08:30 – 16:15 Õppetunnid
    Õppetunnid
    08:30 – 16:15
    Kordub iga nädal
  • 17:30 – 19:30 Indiaca - Lotus Timber OÜ
    Indiaca - Lotus Timber OÜ
    17:30 – 19:30
    Kordub iga nädal
  • 19:30 – 21:00 FC Kostivere jalgpall
    FC Kostivere jalgpall
    19:30 – 21:00
    Kordub iga nädal
Kolmapäev 24. mai
  • 08:30 – 16:15 Õppetunnid
    Õppetunnid
    08:30 – 16:15
    Kordub iga nädal
  • 16:00 – 17:30 Saalihoki - Sören Jõõras
    Saalihoki - Sören Jõõras
    16:00 – 17:30
    Kordub iga nädal
  • 19:00 – 20:00 Aeroobika - Kadi Truuleht
    Aeroobika - Kadi Truuleht
    19:00 – 20:00
    Kordub iga nädal
Neljapäev 25. mai
  • 08:30 – 16:15 Õppetunnid
    Õppetunnid
    08:30 – 16:15
    Kordub iga nädal
  • 16:00 – 17:30 Saalihoki - Sören Jõõras
    Saalihoki - Sören Jõõras
    16:00 – 17:30
    Kordub iga nädal
  • 17:30 – 19:00 Lauatennis - Aivar Treiberg
    Lauatennis - Aivar Treiberg
    17:30 – 19:00
    Kordub iga nädal
  • 19:00 – 20:30 Saalihoki - Sören Jõõras
    Saalihoki - Sören Jõõras
    19:00 – 20:30
    Kordub iga nädal
Reede 26. mai
  • 08:30 – 16:15 Õppetunnid
    Õppetunnid
    08:30 – 16:15
    Kordub iga nädal
Laupäev 27. mai
Pühapäev 28. mai
Esmaspäev 29. mai
  • 08:30 – 16:15 Õppetunnid
    Õppetunnid
    08:30 – 16:15
    Kordub iga nädal
  • 16:00 – 17:30 Saalihoki - Sören Jõõras
    Saalihoki - Sören Jõõras
    16:00 – 17:30
    Kordub iga nädal
  • 19:00 – 20:00 Aeroobika - Kadi Truuleht
    Aeroobika - Kadi Truuleht
    19:00 – 20:00
    Kordub iga nädal
Teisipäev 30. mai
  • 08:30 – 16:15 Õppetunnid
    Õppetunnid
    08:30 – 16:15
    Kordub iga nädal
  • 17:30 – 19:30 Indiaca - Lotus Timber OÜ
    Indiaca - Lotus Timber OÜ
    17:30 – 19:30
    Kordub iga nädal
  • 19:30 – 21:00 FC Kostivere jalgpall
    FC Kostivere jalgpall
    19:30 – 21:00
    Kordub iga nädal
Kolmapäev 31. mai
  • 08:30 – 16:15 Õppetunnid
    Õppetunnid
    08:30 – 16:15
    Kordub iga nädal
  • 16:00 – 17:30 Saalihoki - Sören Jõõras
    Saalihoki - Sören Jõõras
    16:00 – 17:30
    Kordub iga nädal
  • 19:00 – 20:00 Aeroobika - Kadi Truuleht
    Aeroobika - Kadi Truuleht
    19:00 – 20:00
    Kordub iga nädal

Juuni 2023

Esmaspäev Teisipäev Kolmapäev Neljapäev Reede Laupäev Pühapäev
Neljapäev 1. juuni
  • 08:30 – 16:15 Õppetunnid
    Õppetunnid
    08:30 – 16:15
    Kordub iga nädal
  • 16:00 – 17:30 Saalihoki - Sören Jõõras
    Saalihoki - Sören Jõõras
    16:00 – 17:30
    Kordub iga nädal
Reede 2. juuni
  • 08:30 – 16:15 Õppetunnid
    Õppetunnid
    08:30 – 16:15
    Kordub iga nädal
Laupäev 3. juuni
Pühapäev 4. juuni
Esmaspäev 5. juuni
  • 08:30 – 16:15 Õppetunnid
    Õppetunnid
    08:30 – 16:15
    Kordub iga nädal
  • 16:00 – 17:30 Saalihoki - Sören Jõõras
    Saalihoki - Sören Jõõras
    16:00 – 17:30
    Kordub iga nädal
Teisipäev 6. juuni
  • 08:30 – 16:15 Õppetunnid
    Õppetunnid
    08:30 – 16:15
    Kordub iga nädal
  • 19:30 – 21:00 FC Kostivere jalgpall
    FC Kostivere jalgpall
    19:30 – 21:00
    Kordub iga nädal
Kolmapäev 7. juuni
  • 08:30 – 16:15 Õppetunnid
    Õppetunnid
    08:30 – 16:15
    Kordub iga nädal
  • 16:00 – 17:30 Saalihoki - Sören Jõõras
    Saalihoki - Sören Jõõras
    16:00 – 17:30
    Kordub iga nädal
Neljapäev 8. juuni
  • 08:30 – 16:15 Õppetunnid
    Õppetunnid
    08:30 – 16:15
    Kordub iga nädal
  • 16:00 – 17:30 Saalihoki - Sören Jõõras
    Saalihoki - Sören Jõõras
    16:00 – 17:30
    Kordub iga nädal
Reede 9. juuni
  • 08:30 – 16:15 Õppetunnid
    Õppetunnid
    08:30 – 16:15
    Kordub iga nädal
Laupäev 10. juuni
Pühapäev 11. juuni
Esmaspäev 12. juuni
  • 08:30 – 16:15 Õppetunnid
    Õppetunnid
    08:30 – 16:15
    Kordub iga nädal
  • 16:00 – 17:30 Saalihoki - Sören Jõõras
    Saalihoki - Sören Jõõras
    16:00 – 17:30
    Kordub iga nädal
Teisipäev 13. juuni
  • 08:30 – 16:15 Õppetunnid
    Õppetunnid
    08:30 – 16:15
    Kordub iga nädal
  • 19:30 – 21:00 FC Kostivere jalgpall
    FC Kostivere jalgpall
    19:30 – 21:00
    Kordub iga nädal
Kolmapäev 14. juuni
  • 08:30 – 16:15 Õppetunnid
    Õppetunnid
    08:30 – 16:15
    Kordub iga nädal
  • 16:00 – 17:30 Saalihoki - Sören Jõõras
    Saalihoki - Sören Jõõras
    16:00 – 17:30
    Kordub iga nädal
Neljapäev 15. juuni
  • 08:30 – 16:15 Õppetunnid
    Õppetunnid
    08:30 – 16:15
    Kordub iga nädal
  • 16:00 – 17:30 Saalihoki - Sören Jõõras
    Saalihoki - Sören Jõõras
    16:00 – 17:30
    Kordub iga nädal
Reede 16. juuni
  • 08:30 – 16:15 Õppetunnid
    Õppetunnid
    08:30 – 16:15
    Kordub iga nädal
Laupäev 17. juuni
Pühapäev 18. juuni
Esmaspäev 19. juuni
  • 08:30 – 16:15 Õppetunnid
    Õppetunnid
    08:30 – 16:15
    Kordub iga nädal
  • 16:00 – 17:30 Saalihoki - Sören Jõõras
    Saalihoki - Sören Jõõras
    16:00 – 17:30
    Kordub iga nädal
Teisipäev 20. juuni
  • 08:30 – 16:15 Õppetunnid
    Õppetunnid
    08:30 – 16:15
    Kordub iga nädal
  • 19:30 – 21:00 FC Kostivere jalgpall
    FC Kostivere jalgpall
    19:30 – 21:00
    Kordub iga nädal
Kolmapäev 21. juuni
  • 08:30 – 16:15 Õppetunnid
    Õppetunnid
    08:30 – 16:15
    Kordub iga nädal
  • 16:00 – 17:30 Saalihoki - Sören Jõõras
    Saalihoki - Sören Jõõras
    16:00 – 17:30
    Kordub iga nädal
Neljapäev 22. juuni
  • 08:30 – 16:15 Õppetunnid
    Õppetunnid
    08:30 – 16:15
    Kordub iga nädal
  • 16:00 – 17:30 Saalihoki - Sören Jõõras
    Saalihoki - Sören Jõõras
    16:00 – 17:30
    Kordub iga nädal
Reede 23. juuni
  • 08:30 – 16:15 Õppetunnid
    Õppetunnid
    08:30 – 16:15
    Kordub iga nädal
Laupäev 24. juuni
Pühapäev 25. juuni
Esmaspäev 26. juuni
  • 08:30 – 16:15 Õppetunnid
    Õppetunnid
    08:30 – 16:15
    Kordub iga nädal
  • 16:00 – 17:30 Saalihoki - Sören Jõõras
    Saalihoki - Sören Jõõras
    16:00 – 17:30
    Kordub iga nädal
Teisipäev 27. juuni
  • 08:30 – 16:15 Õppetunnid
    Õppetunnid
    08:30 – 16:15
    Kordub iga nädal
  • 19:30 – 21:00 FC Kostivere jalgpall
    FC Kostivere jalgpall
    19:30 – 21:00
    Kordub iga nädal
Kolmapäev 28. juuni
  • 08:30 – 16:15 Õppetunnid
    Õppetunnid
    08:30 – 16:15
    Kordub iga nädal
  • 16:00 – 17:30 Saalihoki - Sören Jõõras
    Saalihoki - Sören Jõõras
    16:00 – 17:30
    Kordub iga nädal
Neljapäev 29. juuni
  • 08:30 – 16:15 Õppetunnid
    Õppetunnid
    08:30 – 16:15
    Kordub iga nädal
  • 16:00 – 17:30 Saalihoki - Sören Jõõras
    Saalihoki - Sören Jõõras
    16:00 – 17:30
    Kordub iga nädal
Reede 30. juuni
  • 08:30 – 16:15 Õppetunnid
    Õppetunnid
    08:30 – 16:15
    Kordub iga nädal

Juuli 2023

Esmaspäev Teisipäev Kolmapäev Neljapäev Reede Laupäev Pühapäev
Laupäev 1. juuli
Pühapäev 2. juuli
Esmaspäev 3. juuli
  • 08:30 – 16:15 Õppetunnid
    Õppetunnid
    08:30 – 16:15
    Kordub iga nädal
  • 16:00 – 17:30 Saalihoki - Sören Jõõras
    Saalihoki - Sören Jõõras
    16:00 – 17:30
    Kordub iga nädal
Teisipäev 4. juuli
  • 08:30 – 16:15 Õppetunnid
    Õppetunnid
    08:30 – 16:15
    Kordub iga nädal
  • 19:30 – 21:00 FC Kostivere jalgpall
    FC Kostivere jalgpall
    19:30 – 21:00
    Kordub iga nädal
Kolmapäev 5. juuli
  • 08:30 – 16:15 Õppetunnid
    Õppetunnid
    08:30 – 16:15
    Kordub iga nädal
  • 16:00 – 17:30 Saalihoki - Sören Jõõras
    Saalihoki - Sören Jõõras
    16:00 – 17:30
    Kordub iga nädal
Neljapäev 6. juuli
  • 08:30 – 16:15 Õppetunnid
    Õppetunnid
    08:30 – 16:15
    Kordub iga nädal
  • 16:00 – 17:30 Saalihoki - Sören Jõõras
    Saalihoki - Sören Jõõras
    16:00 – 17:30
    Kordub iga nädal
Reede 7. juuli
  • 08:30 – 16:15 Õppetunnid
    Õppetunnid
    08:30 – 16:15
    Kordub iga nädal
Laupäev 8. juuli
Pühapäev 9. juuli
Esmaspäev 10. juuli
  • 08:30 – 16:15 Õppetunnid
    Õppetunnid
    08:30 – 16:15
    Kordub iga nädal
  • 16:00 – 17:30 Saalihoki - Sören Jõõras
    Saalihoki - Sören Jõõras
    16:00 – 17:30
    Kordub iga nädal
Teisipäev 11. juuli
  • 08:30 – 16:15 Õppetunnid
    Õppetunnid
    08:30 – 16:15
    Kordub iga nädal
  • 19:30 – 21:00 FC Kostivere jalgpall
    FC Kostivere jalgpall
    19:30 – 21:00
    Kordub iga nädal
Kolmapäev 12. juuli
  • 08:30 – 16:15 Õppetunnid
    Õppetunnid
    08:30 – 16:15
    Kordub iga nädal
  • 16:00 – 17:30 Saalihoki - Sören Jõõras
    Saalihoki - Sören Jõõras
    16:00 – 17:30
    Kordub iga nädal
Neljapäev 13. juuli
  • 08:30 – 16:15 Õppetunnid
    Õppetunnid
    08:30 – 16:15
    Kordub iga nädal
  • 16:00 – 17:30 Saalihoki - Sören Jõõras
    Saalihoki - Sören Jõõras
    16:00 – 17:30
    Kordub iga nädal
Reede 14. juuli
  • 08:30 – 16:15 Õppetunnid
    Õppetunnid
    08:30 – 16:15
    Kordub iga nädal
Laupäev 15. juuli
Pühapäev 16. juuli
Esmaspäev 17. juuli
  • 08:30 – 16:15 Õppetunnid
    Õppetunnid
    08:30 – 16:15
    Kordub iga nädal
  • 16:00 – 17:30 Saalihoki - Sören Jõõras
    Saalihoki - Sören Jõõras
    16:00 – 17:30
    Kordub iga nädal
Teisipäev 18. juuli
  • 08:30 – 16:15 Õppetunnid
    Õppetunnid
    08:30 – 16:15
    Kordub iga nädal
  • 19:30 – 21:00 FC Kostivere jalgpall
    FC Kostivere jalgpall
    19:30 – 21:00
    Kordub iga nädal
Kolmapäev 19. juuli
  • 08:30 – 16:15 Õppetunnid
    Õppetunnid
    08:30 – 16:15
    Kordub iga nädal
  • 16:00 – 17:30 Saalihoki - Sören Jõõras
    Saalihoki - Sören Jõõras
    16:00 – 17:30
    Kordub iga nädal
Neljapäev 20. juuli
  • 08:30 – 16:15 Õppetunnid
    Õppetunnid
    08:30 – 16:15
    Kordub iga nädal
  • 16:00 – 17:30 Saalihoki - Sören Jõõras
    Saalihoki - Sören Jõõras
    16:00 – 17:30
    Kordub iga nädal
Reede 21. juuli
  • 08:30 – 16:15 Õppetunnid
    Õppetunnid
    08:30 – 16:15
    Kordub iga nädal
Laupäev 22. juuli
Pühapäev 23. juuli
Esmaspäev 24. juuli
  • 08:30 – 16:15 Õppetunnid
    Õppetunnid
    08:30 – 16:15
    Kordub iga nädal
  • 16:00 – 17:30 Saalihoki - Sören Jõõras
    Saalihoki - Sören Jõõras
    16:00 – 17:30
    Kordub iga nädal
Teisipäev 25. juuli
  • 08:30 – 16:15 Õppetunnid
    Õppetunnid
    08:30 – 16:15
    Kordub iga nädal
  • 19:30 – 21:00 FC Kostivere jalgpall
    FC Kostivere jalgpall
    19:30 – 21:00
    Kordub iga nädal
Kolmapäev 26. juuli
  • 08:30 – 16:15 Õppetunnid
    Õppetunnid
    08:30 – 16:15
    Kordub iga nädal
  • 16:00 – 17:30 Saalihoki - Sören Jõõras
    Saalihoki - Sören Jõõras
    16:00 – 17:30
    Kordub iga nädal
Neljapäev 27. juuli
  • 08:30 – 16:15 Õppetunnid
    Õppetunnid
    08:30 – 16:15
    Kordub iga nädal
  • 16:00 – 17:30 Saalihoki - Sören Jõõras
    Saalihoki - Sören Jõõras
    16:00 – 17:30
    Kordub iga nädal
Reede 28. juuli
  • 08:30 – 16:15 Õppetunnid
    Õppetunnid
    08:30 – 16:15
    Kordub iga nädal
Laupäev 29. juuli
Pühapäev 30. juuli
Esmaspäev 31. juuli
  • 08:30 – 16:15 Õppetunnid
    Õppetunnid
    08:30 – 16:15
    Kordub iga nädal
  • 16:00 – 17:30 Saalihoki - Sören Jõõras
    Saalihoki - Sören Jõõras
    16:00 – 17:30
    Kordub iga nädal

August 2023

Esmaspäev Teisipäev Kolmapäev Neljapäev Reede Laupäev Pühapäev
Teisipäev 1. aug.
  • 08:30 – 16:15 Õppetunnid
    Õppetunnid
    08:30 – 16:15
    Kordub iga nädal
  • 19:30 – 21:00 FC Kostivere jalgpall
    FC Kostivere jalgpall
    19:30 – 21:00
    Kordub iga nädal
Kolmapäev 2. aug.
  • 08:30 – 16:15 Õppetunnid
    Õppetunnid
    08:30 – 16:15
    Kordub iga nädal
  • 16:00 – 17:30 Saalihoki - Sören Jõõras
    Saalihoki - Sören Jõõras
    16:00 – 17:30
    Kordub iga nädal
Neljapäev 3. aug.
  • 08:30 – 16:15 Õppetunnid
    Õppetunnid
    08:30 – 16:15
    Kordub iga nädal
  • 16:00 – 17:30 Saalihoki - Sören Jõõras
    Saalihoki - Sören Jõõras
    16:00 – 17:30
    Kordub iga nädal
Reede 4. aug.
  • 08:30 – 16:15 Õppetunnid
    Õppetunnid
    08:30 – 16:15
    Kordub iga nädal
Laupäev 5. aug.
Pühapäev 6. aug.
Esmaspäev 7. aug.
  • 08:30 – 16:15 Õppetunnid
    Õppetunnid
    08:30 – 16:15
    Kordub iga nädal
  • 16:00 – 17:30 Saalihoki - Sören Jõõras
    Saalihoki - Sören Jõõras
    16:00 – 17:30
    Kordub iga nädal
Teisipäev 8. aug.
  • 08:30 – 16:15 Õppetunnid
    Õppetunnid
    08:30 – 16:15
    Kordub iga nädal
  • 19:30 – 21:00 FC Kostivere jalgpall
    FC Kostivere jalgpall
    19:30 – 21:00
    Kordub iga nädal
Kolmapäev 9. aug.
  • 08:30 – 16:15 Õppetunnid
    Õppetunnid
    08:30 – 16:15
    Kordub iga nädal
  • 16:00 – 17:30 Saalihoki - Sören Jõõras
    Saalihoki - Sören Jõõras
    16:00 – 17:30
    Kordub iga nädal
Neljapäev 10. aug.
  • 08:30 – 16:15 Õppetunnid
    Õppetunnid
    08:30 – 16:15
    Kordub iga nädal
  • 16:00 – 17:30 Saalihoki - Sören Jõõras
    Saalihoki - Sören Jõõras
    16:00 – 17:30
    Kordub iga nädal
Reede 11. aug.
  • 08:30 – 16:15 Õppetunnid
    Õppetunnid
    08:30 – 16:15
    Kordub iga nädal
Laupäev 12. aug.
Pühapäev 13. aug.
Esmaspäev 14. aug.
  • 08:30 – 16:15 Õppetunnid
    Õppetunnid
    08:30 – 16:15
    Kordub iga nädal
  • 16:00 – 17:30 Saalihoki - Sören Jõõras
    Saalihoki - Sören Jõõras
    16:00 – 17:30
    Kordub iga nädal
Teisipäev 15. aug.
  • 08:30 – 16:15 Õppetunnid
    Õppetunnid
    08:30 – 16:15
    Kordub iga nädal
  • 19:30 – 21:00 FC Kostivere jalgpall
    FC Kostivere jalgpall
    19:30 – 21:00
    Kordub iga nädal
Kolmapäev 16. aug.
  • 08:30 – 16:15 Õppetunnid
    Õppetunnid
    08:30 – 16:15
    Kordub iga nädal
  • 16:00 – 17:30 Saalihoki - Sören Jõõras
    Saalihoki - Sören Jõõras
    16:00 – 17:30
    Kordub iga nädal
Neljapäev 17. aug.
  • 08:30 – 16:15 Õppetunnid
    Õppetunnid
    08:30 – 16:15
    Kordub iga nädal
  • 16:00 – 17:30 Saalihoki - Sören Jõõras
    Saalihoki - Sören Jõõras
    16:00 – 17:30
    Kordub iga nädal
Reede 18. aug.
  • 08:30 – 16:15 Õppetunnid
    Õppetunnid
    08:30 – 16:15
    Kordub iga nädal
Laupäev 19. aug.
Pühapäev 20. aug.
Esmaspäev 21. aug.
  • 08:30 – 16:15 Õppetunnid
    Õppetunnid
    08:30 – 16:15
    Kordub iga nädal
  • 16:00 – 17:30 Saalihoki - Sören Jõõras
    Saalihoki - Sören Jõõras
    16:00 – 17:30
    Kordub iga nädal
Teisipäev 22. aug.
  • 08:30 – 16:15 Õppetunnid
    Õppetunnid
    08:30 – 16:15
    Kordub iga nädal
  • 19:30 – 21:00 FC Kostivere jalgpall
    FC Kostivere jalgpall
    19:30 – 21:00
    Kordub iga nädal
Kolmapäev 23. aug.
  • 08:30 – 16:15 Õppetunnid
    Õppetunnid
    08:30 – 16:15
    Kordub iga nädal
  • 16:00 – 17:30 Saalihoki - Sören Jõõras
    Saalihoki - Sören Jõõras
    16:00 – 17:30
    Kordub iga nädal
Neljapäev 24. aug.
  • 08:30 – 16:15 Õppetunnid
    Õppetunnid
    08:30 – 16:15
    Kordub iga nädal
  • 16:00 – 17:30 Saalihoki - Sören Jõõras
    Saalihoki - Sören Jõõras
    16:00 – 17:30
    Kordub iga nädal
Reede 25. aug.
  • 08:30 – 16:15 Õppetunnid
    Õppetunnid
    08:30 – 16:15
    Kordub iga nädal
Laupäev 26. aug.
Pühapäev 27. aug.
Esmaspäev 28. aug.
  • 08:30 – 16:15 Õppetunnid
    Õppetunnid
    08:30 – 16:15
    Kordub iga nädal
  • 16:00 – 17:30 Saalihoki - Sören Jõõras
    Saalihoki - Sören Jõõras
    16:00 – 17:30
    Kordub iga nädal
Teisipäev 29. aug.
  • 08:30 – 16:15 Õppetunnid
    Õppetunnid
    08:30 – 16:15
    Kordub iga nädal
  • 19:30 – 21:00 FC Kostivere jalgpall
    FC Kostivere jalgpall
    19:30 – 21:00
    Kordub iga nädal
Kolmapäev 30. aug.
  • 08:30 – 16:15 Õppetunnid
    Õppetunnid
    08:30 – 16:15
    Kordub iga nädal
  • 16:00 – 17:30 Saalihoki - Sören Jõõras
    Saalihoki - Sören Jõõras
    16:00 – 17:30
    Kordub iga nädal
Neljapäev 31. aug.
  • 08:30 – 16:15 Õppetunnid
    Õppetunnid
    08:30 – 16:15
    Kordub iga nädal
  • 16:00 – 17:30 Saalihoki - Sören Jõõras
    Saalihoki - Sören Jõõras
    16:00 – 17:30
    Kordub iga nädal

September 2023

Esmaspäev Teisipäev Kolmapäev Neljapäev Reede Laupäev Pühapäev
Reede 1. sept.
  • 08:30 – 16:15 Õppetunnid
    Õppetunnid
    08:30 – 16:15
    Kordub iga nädal
Laupäev 2. sept.
Pühapäev 3. sept.
Esmaspäev 4. sept.
  • 08:30 – 16:15 Õppetunnid
    Õppetunnid
    08:30 – 16:15
    Kordub iga nädal
  • 16:00 – 17:30 Saalihoki - Sören Jõõras
    Saalihoki - Sören Jõõras
    16:00 – 17:30
    Kordub iga nädal
Teisipäev 5. sept.
  • 08:30 – 16:15 Õppetunnid
    Õppetunnid
    08:30 – 16:15
    Kordub iga nädal
  • 19:30 – 21:00 FC Kostivere jalgpall
    FC Kostivere jalgpall
    19:30 – 21:00
    Kordub iga nädal
Kolmapäev 6. sept.
  • 08:30 – 16:15 Õppetunnid
    Õppetunnid
    08:30 – 16:15
    Kordub iga nädal
  • 16:00 – 17:30 Saalihoki - Sören Jõõras
    Saalihoki - Sören Jõõras
    16:00 – 17:30
    Kordub iga nädal
Neljapäev 7. sept.
  • 08:30 – 16:15 Õppetunnid
    Õppetunnid
    08:30 – 16:15
    Kordub iga nädal
  • 16:00 – 17:30 Saalihoki - Sören Jõõras
    Saalihoki - Sören Jõõras
    16:00 – 17:30
    Kordub iga nädal
Reede 8. sept.
  • 08:30 – 16:15 Õppetunnid
    Õppetunnid
    08:30 – 16:15
    Kordub iga nädal
Laupäev 9. sept.
Pühapäev 10. sept.
Esmaspäev 11. sept.
  • 08:30 – 16:15 Õppetunnid
    Õppetunnid
    08:30 – 16:15
    Kordub iga nädal
  • 16:00 – 17:30 Saalihoki - Sören Jõõras
    Saalihoki - Sören Jõõras
    16:00 – 17:30
    Kordub iga nädal
Teisipäev 12. sept.
  • 08:30 – 16:15 Õppetunnid
    Õppetunnid
    08:30 – 16:15
    Kordub iga nädal
  • 19:30 – 21:00 FC Kostivere jalgpall
    FC Kostivere jalgpall
    19:30 – 21:00
    Kordub iga nädal
Kolmapäev 13. sept.
  • 08:30 – 16:15 Õppetunnid
    Õppetunnid
    08:30 – 16:15
    Kordub iga nädal
  • 16:00 – 17:30 Saalihoki - Sören Jõõras
    Saalihoki - Sören Jõõras
    16:00 – 17:30
    Kordub iga nädal
Neljapäev 14. sept.
  • 08:30 – 16:15 Õppetunnid
    Õppetunnid
    08:30 – 16:15
    Kordub iga nädal
  • 16:00 – 17:30 Saalihoki - Sören Jõõras
    Saalihoki - Sören Jõõras
    16:00 – 17:30
    Kordub iga nädal
Reede 15. sept.
  • 08:30 – 16:15 Õppetunnid
    Õppetunnid
    08:30 – 16:15
    Kordub iga nädal
Laupäev 16. sept.
Pühapäev 17. sept.
Esmaspäev 18. sept.
  • 08:30 – 16:15 Õppetunnid
    Õppetunnid
    08:30 – 16:15
    Kordub iga nädal
  • 16:00 – 17:30 Saalihoki - Sören Jõõras
    Saalihoki - Sören Jõõras
    16:00 – 17:30
    Kordub iga nädal
Teisipäev 19. sept.
  • 08:30 – 16:15 Õppetunnid
    Õppetunnid
    08:30 – 16:15
    Kordub iga nädal
  • 19:30 – 21:00 FC Kostivere jalgpall
    FC Kostivere jalgpall
    19:30 – 21:00
    Kordub iga nädal
Kolmapäev 20. sept.
  • 08:30 – 16:15 Õppetunnid
    Õppetunnid
    08:30 – 16:15
    Kordub iga nädal
  • 16:00 – 17:30 Saalihoki - Sören Jõõras
    Saalihoki - Sören Jõõras
    16:00 – 17:30
    Kordub iga nädal
Neljapäev 21. sept.
  • 08:30 – 16:15 Õppetunnid
    Õppetunnid
    08:30 – 16:15
    Kordub iga nädal
  • 16:00 – 17:30 Saalihoki - Sören Jõõras
    Saalihoki - Sören Jõõras
    16:00 – 17:30
    Kordub iga nädal
Reede 22. sept.
  • 08:30 – 16:15 Õppetunnid
    Õppetunnid
    08:30 – 16:15
    Kordub iga nädal
Laupäev 23. sept.
Pühapäev 24. sept.
Esmaspäev 25. sept.
  • 08:30 – 16:15 Õppetunnid
    Õppetunnid
    08:30 – 16:15
    Kordub iga nädal
  • 16:00 – 17:30 Saalihoki - Sören Jõõras
    Saalihoki - Sören Jõõras
    16:00 – 17:30
    Kordub iga nädal
Teisipäev 26. sept.
  • 08:30 – 16:15 Õppetunnid
    Õppetunnid
    08:30 – 16:15
    Kordub iga nädal
  • 19:30 – 21:00 FC Kostivere jalgpall
    FC Kostivere jalgpall
    19:30 – 21:00
    Kordub iga nädal
Kolmapäev 27. sept.
  • 08:30 – 16:15 Õppetunnid
    Õppetunnid
    08:30 – 16:15
    Kordub iga nädal
  • 16:00 – 17:30 Saalihoki - Sören Jõõras
    Saalihoki - Sören Jõõras
    16:00 – 17:30
    Kordub iga nädal
Neljapäev 28. sept.
  • 08:30 – 16:15 Õppetunnid
    Õppetunnid
    08:30 – 16:15
    Kordub iga nädal
  • 16:00 – 17:30 Saalihoki - Sören Jõõras
    Saalihoki - Sören Jõõras
    16:00 – 17:30
    Kordub iga nädal
Reede 29. sept.
  • 08:30 – 16:15 Õppetunnid
    Õppetunnid
    08:30 – 16:15
    Kordub iga nädal
Laupäev 30. sept.

Oktoober 2023

Esmaspäev Teisipäev Kolmapäev Neljapäev Reede Laupäev Pühapäev
Pühapäev 1. okt.
Esmaspäev 2. okt.
  • 08:30 – 16:15 Õppetunnid
    Õppetunnid
    08:30 – 16:15
    Kordub iga nädal
  • 16:00 – 17:30 Saalihoki - Sören Jõõras
    Saalihoki - Sören Jõõras
    16:00 – 17:30
    Kordub iga nädal
Teisipäev 3. okt.
  • 08:30 – 16:15 Õppetunnid
    Õppetunnid
    08:30 – 16:15
    Kordub iga nädal
  • 19:30 – 21:00 FC Kostivere jalgpall
    FC Kostivere jalgpall
    19:30 – 21:00
    Kordub iga nädal
Kolmapäev 4. okt.
  • 08:30 – 16:15 Õppetunnid
    Õppetunnid
    08:30 – 16:15
    Kordub iga nädal
  • 16:00 – 17:30 Saalihoki - Sören Jõõras
    Saalihoki - Sören Jõõras
    16:00 – 17:30
    Kordub iga nädal
Neljapäev 5. okt.
  • 08:30 – 16:15 Õppetunnid
    Õppetunnid
    08:30 – 16:15
    Kordub iga nädal
  • 16:00 – 17:30 Saalihoki - Sören Jõõras
    Saalihoki - Sören Jõõras
    16:00 – 17:30
    Kordub iga nädal
Reede 6. okt.
  • 08:30 – 16:15 Õppetunnid
    Õppetunnid
    08:30 – 16:15
    Kordub iga nädal
Laupäev 7. okt.
Pühapäev 8. okt.
Esmaspäev 9. okt.
  • 08:30 – 16:15 Õppetunnid
    Õppetunnid
    08:30 – 16:15
    Kordub iga nädal
  • 16:00 – 17:30 Saalihoki - Sören Jõõras
    Saalihoki - Sören Jõõras
    16:00 – 17:30
    Kordub iga nädal
Teisipäev 10. okt.
  • 08:30 – 16:15 Õppetunnid
    Õppetunnid
    08:30 – 16:15
    Kordub iga nädal
  • 19:30 – 21:00 FC Kostivere jalgpall
    FC Kostivere jalgpall
    19:30 – 21:00
    Kordub iga nädal
Kolmapäev 11. okt.
  • 08:30 – 16:15 Õppetunnid
    Õppetunnid
    08:30 – 16:15
    Kordub iga nädal
  • 16:00 – 17:30 Saalihoki - Sören Jõõras
    Saalihoki - Sören Jõõras
    16:00 – 17:30
    Kordub iga nädal
Neljapäev 12. okt.
  • 08:30 – 16:15 Õppetunnid
    Õppetunnid
    08:30 – 16:15
    Kordub iga nädal
  • 16:00 – 17:30 Saalihoki - Sören Jõõras
    Saalihoki - Sören Jõõras
    16:00 – 17:30
    Kordub iga nädal
Reede 13. okt.
  • 08:30 – 16:15 Õppetunnid
    Õppetunnid
    08:30 – 16:15
    Kordub iga nädal
Laupäev 14. okt.
Pühapäev 15. okt.
Esmaspäev 16. okt.
  • 08:30 – 16:15 Õppetunnid
    Õppetunnid
    08:30 – 16:15
    Kordub iga nädal
  • 16:00 – 17:30 Saalihoki - Sören Jõõras
    Saalihoki - Sören Jõõras
    16:00 – 17:30
    Kordub iga nädal
Teisipäev 17. okt.
  • 08:30 – 16:15 Õppetunnid
    Õppetunnid
    08:30 – 16:15
    Kordub iga nädal
  • 19:30 – 21:00 FC Kostivere jalgpall
    FC Kostivere jalgpall
    19:30 – 21:00
    Kordub iga nädal
Kolmapäev 18. okt.
  • 08:30 – 16:15 Õppetunnid
    Õppetunnid
    08:30 – 16:15
    Kordub iga nädal
  • 16:00 – 17:30 Saalihoki - Sören Jõõras
    Saalihoki - Sören Jõõras
    16:00 – 17:30
    Kordub iga nädal
Neljapäev 19. okt.
  • 08:30 – 16:15 Õppetunnid
    Õppetunnid
    08:30 – 16:15
    Kordub iga nädal
  • 16:00 – 17:30 Saalihoki - Sören Jõõras
    Saalihoki - Sören Jõõras
    16:00 – 17:30
    Kordub iga nädal
Reede 20. okt.
  • 08:30 – 16:15 Õppetunnid
    Õppetunnid
    08:30 – 16:15
    Kordub iga nädal
Laupäev 21. okt.
Pühapäev 22. okt.
Esmaspäev 23. okt.
  • 08:30 – 16:15 Õppetunnid
    Õppetunnid
    08:30 – 16:15
    Kordub iga nädal
  • 16:00 – 17:30 Saalihoki - Sören Jõõras
    Saalihoki - Sören Jõõras
    16:00 – 17:30
    Kordub iga nädal
Teisipäev 24. okt.
  • 08:30 – 16:15 Õppetunnid
    Õppetunnid
    08:30 – 16:15
    Kordub iga nädal
  • 19:30 – 21:00 FC Kostivere jalgpall
    FC Kostivere jalgpall
    19:30 – 21:00
    Kordub iga nädal
Kolmapäev 25. okt.
  • 08:30 – 16:15 Õppetunnid
    Õppetunnid
    08:30 – 16:15
    Kordub iga nädal
  • 16:00 – 17:30 Saalihoki - Sören Jõõras
    Saalihoki - Sören Jõõras
    16:00 – 17:30
    Kordub iga nädal
Neljapäev 26. okt.
  • 08:30 – 16:15 Õppetunnid
    Õppetunnid
    08:30 – 16:15
    Kordub iga nädal
  • 16:00 – 17:30 Saalihoki - Sören Jõõras
    Saalihoki - Sören Jõõras
    16:00 – 17:30
    Kordub iga nädal
Reede 27. okt.
  • 08:30 – 16:15 Õppetunnid
    Õppetunnid
    08:30 – 16:15
    Kordub iga nädal
Laupäev 28. okt.
Pühapäev 29. okt.
Esmaspäev 30. okt.
  • 08:30 – 16:15 Õppetunnid
    Õppetunnid
    08:30 – 16:15
    Kordub iga nädal
  • 16:00 – 17:30 Saalihoki - Sören Jõõras
    Saalihoki - Sören Jõõras
    16:00 – 17:30
    Kordub iga nädal
Teisipäev 31. okt.
  • 08:30 – 16:15 Õppetunnid
    Õppetunnid
    08:30 – 16:15
    Kordub iga nädal
  • 19:30 – 21:00 FC Kostivere jalgpall
    FC Kostivere jalgpall
    19:30 – 21:00
    Kordub iga nädal