Loo spordikeskus

Aadress: Spordi tee 5, Loo alevik, Jõelähtme vald, Harjumaa, 74201
Telefon: +372 608 0671
E-mail: rskloo@hot.ee
Juhataja: Jüri Paavel
Koduleht: https://spordiklubiloo.wordpress.com/

Loo Spordihoone koos läheduses paikneva terviseraja, tenniseväljaku ja staadioniga moodustavad spordirajatiste kompleksi, kus elanikkonnale on loodud terve rida võimalusi erinevate alade harrastamiseks. Paralleelselt on nii spordihoone kui ka staadion Loo Keskkooli spordibaasiks, kuid leiavad kasutamist ka teiste Jõelähtme valla haridusasutuste poolt.

Tunniplaanist ja laste treeningtööst vaba aeg on tavakülastajate päralt.

Ujula ja spordisaal                                 Soome saun

E – R 08.00–22.00                                   E-R 16.30–22.00

L 10.00–18.00                                          L 10.00–18.00

P 09.00–22.00                                          P 09.00–22.00

Loo spordisaal

Esmaspäev Teisipäev Kolmapäev Neljapäev Reede Laupäev Pühapäev
Teisipäev 1. nov.
Kolmapäev 2. nov.
Neljapäev 3. nov.
Reede 4. nov.
Laupäev 5. nov.
Pühapäev 6. nov.
Esmaspäev 7. nov.
Teisipäev 8. nov.
Kolmapäev 9. nov.
Neljapäev 10. nov.
Reede 11. nov.
Laupäev 12. nov.
Pühapäev 13. nov.
Esmaspäev 14. nov.
Teisipäev 15. nov.
Kolmapäev 16. nov.
Neljapäev 17. nov.
Reede 18. nov.
Laupäev 19. nov.
Pühapäev 20. nov.
Esmaspäev 21. nov.
  • 08:00 – 14:00 Loo Kool / kehaline kasvatus
    Loo Kool / kehaline kasvatus
    08:00 – 14:00
    Kordub iga nädal
  • 16:00 – 17:00 Laste jalgpall FC Tiigrid
    Laste jalgpall FC Tiigrid
    16:00 – 17:00
    Kordub iga nädal
  • 19:00 – 20:00 Korvpall/Jõelähtme vallaelanik
    Korvpall/Jõelähtme vallaelanik
    19:00 – 20:00
    Kordub iga nädal
  • 20:30 – 21:30 Võrkpall/Digisat OÜ
    Võrkpall/Digisat OÜ
    20:30 – 21:30
    Kordub iga nädal
Teisipäev 22. nov.
  • 08:00 – 14:00 Loo Kool / kehaline kasvatus
    Loo Kool / kehaline kasvatus
    08:00 – 14:00
    Kordub iga nädal
  • 14:00 – 15:00 Laste käsipall
    Laste käsipall
    14:00 – 15:00
    Kordub iga nädal
  • 15:00 – 16:00 Laste võrkpall
    Laste võrkpall
    15:00 – 16:00
    Kordub iga nädal
  • 16:00 – 17:00 Laste korvpall
    Laste korvpall
    16:00 – 17:00
    Kordub iga nädal
  • 17:30 – 18:30 RSK Loo saalijalgpall
    RSK Loo saalijalgpall
    17:30 – 18:30
    Kordub iga nädal
  • 19:00 – 20:00 Vennad Dahl AS korvpall
    Vennad Dahl AS korvpall
    19:00 – 20:00
    Kordub iga nädal
  • 20:30 – 21:30 Janavet saalijalgpall
    Janavet saalijalgpall
    20:30 – 21:30
    Kordub iga nädal
Kolmapäev 23. nov.
  • 08:00 – 14:00 Loo Kool / kehaline kasvatus
    Loo Kool / kehaline kasvatus
    08:00 – 14:00
    Kordub iga nädal
  • 14:00 – 15:00 Laste käsipall
    Laste käsipall
    14:00 – 15:00
    Kordub iga nädal
  • 16:00 – 17:00 Laste jalgpall FC Tiigrid
    Laste jalgpall FC Tiigrid
    16:00 – 17:00
    Kordub iga nädal
  • 18:00 – 19:00 RSK Loo võrkpall
    RSK Loo võrkpall
    18:00 – 19:00
    Kordub iga nädal
  • 20:00 – 21:00 Euro Takso jalgpall
    Euro Takso jalgpall
    20:00 – 21:00
    Kordub iga nädal
Neljapäev 24. nov.
  • 08:00 – 14:00 Loo Kool / kehaline kasvatus
    Loo Kool / kehaline kasvatus
    08:00 – 14:00
    Kordub iga nädal
  • 14:00 – 15:00 Laste käsipall
    Laste käsipall
    14:00 – 15:00
    Kordub iga nädal
  • 16:30 – 17:30 Laste korvpall
    Laste korvpall
    16:30 – 17:30
    Kordub iga nädal
  • 18:30 – 19:30 Saalijalgpall/Vadim
    Saalijalgpall/Vadim
    18:30 – 19:30
    Kordub iga nädal
  • 20:00 – 21:00 Saalijalgpall FC Janavet
    Saalijalgpall FC Janavet
    20:00 – 21:00
    Kordub iga nädal
Reede 25. nov.
  • 08:00 – 14:00 Loo Kool / kehaline kasvatus
    Loo Kool / kehaline kasvatus
    08:00 – 14:00
    Kordub iga nädal
  • 14:00 – 15:00 Laste käsipall
    Laste käsipall
    14:00 – 15:00
    Kordub iga nädal
  • 17:00 – 18:00 VKM Trading OÜ jalgpall
    VKM Trading OÜ jalgpall
    17:00 – 18:00
    Kordub iga nädal
  • 18:30 – 19:30 Anava AS võrkpall
    Anava AS võrkpall
    18:30 – 19:30
    Kordub iga nädal
Laupäev 26. nov.
  • 10:30 – 11:30 Laste käsipall
Pühapäev 27. nov.
  • 09:00 – 10:00 Anava AS / võrkpall
    Anava AS / võrkpall
    09:00 – 10:00
    Kordub iga nädal
  • 12:00 – 13:00 Saalijalgpall/Vadim
    Saalijalgpall/Vadim
    12:00 – 13:00
    Kordub iga nädal
  • 17:00 – 18:00 Päästearmee Eestis / saalihoki
    Päästearmee Eestis / saalihoki
    17:00 – 18:00
    Kordub iga nädal
Esmaspäev 28. nov.
  • 08:00 – 14:00 Loo Kool / kehaline kasvatus
    Loo Kool / kehaline kasvatus
    08:00 – 14:00
    Kordub iga nädal
  • 16:00 – 17:00 Laste jalgpall FC Tiigrid
    Laste jalgpall FC Tiigrid
    16:00 – 17:00
    Kordub iga nädal
  • 19:00 – 20:00 Korvpall/Jõelähtme vallaelanik
    Korvpall/Jõelähtme vallaelanik
    19:00 – 20:00
    Kordub iga nädal
  • 20:30 – 21:30 Võrkpall/Digisat OÜ
    Võrkpall/Digisat OÜ
    20:30 – 21:30
    Kordub iga nädal
Teisipäev 29. nov.
  • 08:00 – 14:00 Loo Kool / kehaline kasvatus
    Loo Kool / kehaline kasvatus
    08:00 – 14:00
    Kordub iga nädal
  • 14:00 – 15:00 Laste käsipall
    Laste käsipall
    14:00 – 15:00
    Kordub iga nädal
  • 15:00 – 16:00 Laste võrkpall
    Laste võrkpall
    15:00 – 16:00
    Kordub iga nädal
  • 16:00 – 17:00 Laste korvpall
    Laste korvpall
    16:00 – 17:00
    Kordub iga nädal
  • 17:30 – 18:30 RSK Loo saalijalgpall
    RSK Loo saalijalgpall
    17:30 – 18:30
    Kordub iga nädal
  • 19:00 – 20:00 Vennad Dahl AS korvpall
    Vennad Dahl AS korvpall
    19:00 – 20:00
    Kordub iga nädal
  • 20:30 – 21:30 Janavet saalijalgpall
    Janavet saalijalgpall
    20:30 – 21:30
    Kordub iga nädal
Kolmapäev 30. nov.
  • 08:00 – 14:00 Loo Kool / kehaline kasvatus
    Loo Kool / kehaline kasvatus
    08:00 – 14:00
    Kordub iga nädal
  • 14:00 – 15:00 Laste käsipall
    Laste käsipall
    14:00 – 15:00
    Kordub iga nädal
  • 16:00 – 17:00 Laste jalgpall FC Tiigrid
    Laste jalgpall FC Tiigrid
    16:00 – 17:00
    Kordub iga nädal
  • 18:00 – 19:00 RSK Loo võrkpall
    RSK Loo võrkpall
    18:00 – 19:00
    Kordub iga nädal
  • 20:00 – 21:00 Euro Takso jalgpall
    Euro Takso jalgpall
    20:00 – 21:00
    Kordub iga nädal
Neljapäev 1. dets.
  • 08:00 – 14:00 Loo Kool / kehaline kasvatus
    Loo Kool / kehaline kasvatus
    08:00 – 14:00
    Kordub iga nädal
  • 14:00 – 15:00 Laste käsipall
    Laste käsipall
    14:00 – 15:00
    Kordub iga nädal
  • 16:30 – 17:30 Laste korvpall
    Laste korvpall
    16:30 – 17:30
    Kordub iga nädal
  • 18:30 – 19:30 Saalijalgpall/Vadim
    Saalijalgpall/Vadim
    18:30 – 19:30
    Kordub iga nädal
  • 20:00 – 21:00 Saalijalgpall FC Janavet
    Saalijalgpall FC Janavet
    20:00 – 21:00
    Kordub iga nädal
Reede 2. dets.
  • 08:00 – 14:00 Loo Kool / kehaline kasvatus
    Loo Kool / kehaline kasvatus
    08:00 – 14:00
    Kordub iga nädal
  • 14:00 – 15:00 Laste käsipall
    Laste käsipall
    14:00 – 15:00
    Kordub iga nädal
  • 17:00 – 18:00 VKM Trading OÜ jalgpall
    VKM Trading OÜ jalgpall
    17:00 – 18:00
    Kordub iga nädal
  • 18:30 – 19:30 Anava AS võrkpall
    Anava AS võrkpall
    18:30 – 19:30
    Kordub iga nädal
Laupäev 3. dets.
  • 11:00 – 15:00 Päästearmee saalijalgpalli turniir
Pühapäev 4. dets.
  • 09:00 – 10:00 Anava AS / võrkpall
    Anava AS / võrkpall
    09:00 – 10:00
    Kordub iga nädal
  • 12:00 – 13:00 Saalijalgpall/Vadim
    Saalijalgpall/Vadim
    12:00 – 13:00
    Kordub iga nädal
  • 17:00 – 18:00 Päästearmee Eestis / saalihoki
    Päästearmee Eestis / saalihoki
    17:00 – 18:00
    Kordub iga nädal
Esmaspäev 5. dets.
  • 08:00 – 14:00 Loo Kool / kehaline kasvatus
    Loo Kool / kehaline kasvatus
    08:00 – 14:00
    Kordub iga nädal
  • 16:00 – 17:00 Laste jalgpall FC Tiigrid
    Laste jalgpall FC Tiigrid
    16:00 – 17:00
    Kordub iga nädal
  • 19:00 – 20:00 Korvpall/Jõelähtme vallaelanik
    Korvpall/Jõelähtme vallaelanik
    19:00 – 20:00
    Kordub iga nädal
  • 20:30 – 21:30 Võrkpall/Digisat OÜ
    Võrkpall/Digisat OÜ
    20:30 – 21:30
    Kordub iga nädal
Teisipäev 6. dets.
  • 08:00 – 14:00 Loo Kool / kehaline kasvatus
    Loo Kool / kehaline kasvatus
    08:00 – 14:00
    Kordub iga nädal
  • 14:00 – 15:00 Laste käsipall
    Laste käsipall
    14:00 – 15:00
    Kordub iga nädal
  • 15:00 – 16:00 Laste võrkpall
    Laste võrkpall
    15:00 – 16:00
    Kordub iga nädal
  • 16:00 – 17:00 Laste korvpall
    Laste korvpall
    16:00 – 17:00
    Kordub iga nädal
  • 17:30 – 18:30 RSK Loo saalijalgpall
    RSK Loo saalijalgpall
    17:30 – 18:30
    Kordub iga nädal
  • 19:00 – 20:00 Vennad Dahl AS korvpall
    Vennad Dahl AS korvpall
    19:00 – 20:00
    Kordub iga nädal
  • 20:30 – 21:30 Janavet saalijalgpall
    Janavet saalijalgpall
    20:30 – 21:30
    Kordub iga nädal
Kolmapäev 7. dets.
  • 08:00 – 14:00 Loo Kool / kehaline kasvatus
    Loo Kool / kehaline kasvatus
    08:00 – 14:00
    Kordub iga nädal
  • 14:00 – 15:00 Laste käsipall
    Laste käsipall
    14:00 – 15:00
    Kordub iga nädal
  • 16:00 – 17:00 Laste jalgpall FC Tiigrid
    Laste jalgpall FC Tiigrid
    16:00 – 17:00
    Kordub iga nädal
  • 18:00 – 19:00 RSK Loo võrkpall
    RSK Loo võrkpall
    18:00 – 19:00
    Kordub iga nädal
  • 20:00 – 21:00 Euro Takso jalgpall
    Euro Takso jalgpall
    20:00 – 21:00
    Kordub iga nädal
Neljapäev 8. dets.
  • 08:00 – 14:00 Loo Kool / kehaline kasvatus
    Loo Kool / kehaline kasvatus
    08:00 – 14:00
    Kordub iga nädal
  • 14:00 – 15:00 Laste käsipall
    Laste käsipall
    14:00 – 15:00
    Kordub iga nädal
  • 16:30 – 17:30 Laste korvpall
    Laste korvpall
    16:30 – 17:30
    Kordub iga nädal
  • 18:30 – 19:30 Saalijalgpall/Vadim
    Saalijalgpall/Vadim
    18:30 – 19:30
    Kordub iga nädal
  • 20:00 – 21:00 Saalijalgpall FC Janavet
    Saalijalgpall FC Janavet
    20:00 – 21:00
    Kordub iga nädal
Reede 9. dets.
  • 08:00 – 14:00 Loo Kool / kehaline kasvatus
    Loo Kool / kehaline kasvatus
    08:00 – 14:00
    Kordub iga nädal
  • 14:00 – 15:00 Laste käsipall
    Laste käsipall
    14:00 – 15:00
    Kordub iga nädal
  • 17:00 – 18:00 VKM Trading OÜ jalgpall
    VKM Trading OÜ jalgpall
    17:00 – 18:00
    Kordub iga nädal
  • 18:30 – 19:30 Anava AS võrkpall
    Anava AS võrkpall
    18:30 – 19:30
    Kordub iga nädal
Laupäev 10. dets.
Pühapäev 11. dets.
  • 09:00 – 10:00 Anava AS / võrkpall
    Anava AS / võrkpall
    09:00 – 10:00
    Kordub iga nädal
  • 12:00 – 13:00 Saalijalgpall/Vadim
    Saalijalgpall/Vadim
    12:00 – 13:00
    Kordub iga nädal
  • 17:00 – 18:00 Päästearmee Eestis / saalihoki
    Päästearmee Eestis / saalihoki
    17:00 – 18:00
    Kordub iga nädal
Esmaspäev 12. dets.
Teisipäev 13. dets.
Kolmapäev 14. dets.
Neljapäev 15. dets.
Reede 16. dets.
Laupäev 17. dets.
Pühapäev 18. dets.
Esmaspäev 19. dets.
Teisipäev 20. dets.
Kolmapäev 21. dets.
Neljapäev 22. dets.
Reede 23. dets.
Laupäev 24. dets.
Pühapäev 25. dets.
Esmaspäev 26. dets.
Teisipäev 27. dets.
Kolmapäev 28. dets.
Neljapäev 29. dets.
Reede 30. dets.
Laupäev 31. dets.
Pühapäev 1. jaan.
Esmaspäev 2. jaan.
Teisipäev 3. jaan.
Kolmapäev 4. jaan.
Neljapäev 5. jaan.
Reede 6. jaan.
Laupäev 7. jaan.
Pühapäev 8. jaan.
Esmaspäev 9. jaan.
Teisipäev 10. jaan.
Kolmapäev 11. jaan.
Neljapäev 12. jaan.
Reede 13. jaan.
Laupäev 14. jaan.
Pühapäev 15. jaan.
Esmaspäev 16. jaan.
Teisipäev 17. jaan.
Kolmapäev 18. jaan.
Neljapäev 19. jaan.
Reede 20. jaan.
Laupäev 21. jaan.
Pühapäev 22. jaan.
Esmaspäev 23. jaan.
Teisipäev 24. jaan.
Kolmapäev 25. jaan.
Neljapäev 26. jaan.
Reede 27. jaan.
Laupäev 28. jaan.
Pühapäev 29. jaan.
Esmaspäev 30. jaan.
Teisipäev 31. jaan.
Kolmapäev 1. veebr.
Neljapäev 2. veebr.
Reede 3. veebr.
Laupäev 4. veebr.
Pühapäev 5. veebr.
Esmaspäev 6. veebr.
Teisipäev 7. veebr.
Kolmapäev 8. veebr.
Neljapäev 9. veebr.
Reede 10. veebr.
Laupäev 11. veebr.
Pühapäev 12. veebr.
Esmaspäev 13. veebr.
Teisipäev 14. veebr.
Kolmapäev 15. veebr.
Neljapäev 16. veebr.
Reede 17. veebr.
Laupäev 18. veebr.
Pühapäev 19. veebr.
Esmaspäev 20. veebr.
Teisipäev 21. veebr.
Kolmapäev 22. veebr.
Neljapäev 23. veebr.
Reede 24. veebr.
Laupäev 25. veebr.
Pühapäev 26. veebr.
Esmaspäev 27. veebr.
Teisipäev 28. veebr.
Kolmapäev 1. märts
Neljapäev 2. märts
Reede 3. märts
Laupäev 4. märts
Pühapäev 5. märts
Esmaspäev 6. märts
Teisipäev 7. märts
Kolmapäev 8. märts
Neljapäev 9. märts
Reede 10. märts
Laupäev 11. märts
Pühapäev 12. märts
Esmaspäev 13. märts
Teisipäev 14. märts
Kolmapäev 15. märts
Neljapäev 16. märts
Reede 17. märts
Laupäev 18. märts
Pühapäev 19. märts
Esmaspäev 20. märts
Teisipäev 21. märts
Kolmapäev 22. märts
Neljapäev 23. märts
Reede 24. märts
Laupäev 25. märts
Pühapäev 26. märts
Esmaspäev 27. märts
Teisipäev 28. märts
Kolmapäev 29. märts
Neljapäev 30. märts
Reede 31. märts
Laupäev 1. apr.
Pühapäev 2. apr.
Esmaspäev 3. apr.
Teisipäev 4. apr.
Kolmapäev 5. apr.
Neljapäev 6. apr.
Reede 7. apr.
Laupäev 8. apr.
Pühapäev 9. apr.
Esmaspäev 10. apr.
Teisipäev 11. apr.
Kolmapäev 12. apr.
Neljapäev 13. apr.
Reede 14. apr.
Laupäev 15. apr.
Pühapäev 16. apr.
Esmaspäev 17. apr.
Teisipäev 18. apr.
Kolmapäev 19. apr.
Neljapäev 20. apr.
Reede 21. apr.
Laupäev 22. apr.
Pühapäev 23. apr.
Esmaspäev 24. apr.
Teisipäev 25. apr.
Kolmapäev 26. apr.
Neljapäev 27. apr.
Reede 28. apr.
Laupäev 29. apr.
Pühapäev 30. apr.
Esmaspäev 1. mai
Teisipäev 2. mai
Kolmapäev 3. mai
Neljapäev 4. mai
Reede 5. mai
Laupäev 6. mai
Pühapäev 7. mai
Esmaspäev 8. mai
Teisipäev 9. mai
Kolmapäev 10. mai
Neljapäev 11. mai
Reede 12. mai
Laupäev 13. mai
Pühapäev 14. mai
Esmaspäev 15. mai
Teisipäev 16. mai
Kolmapäev 17. mai
Neljapäev 18. mai
Reede 19. mai
Laupäev 20. mai
Pühapäev 21. mai
Esmaspäev 22. mai
Teisipäev 23. mai
Kolmapäev 24. mai
Neljapäev 25. mai
Reede 26. mai
Laupäev 27. mai
Pühapäev 28. mai
Esmaspäev 29. mai
Teisipäev 30. mai
Kolmapäev 31. mai
Neljapäev 1. juuni
Reede 2. juuni
Laupäev 3. juuni
Pühapäev 4. juuni
Esmaspäev 5. juuni
Teisipäev 6. juuni
Kolmapäev 7. juuni
Neljapäev 8. juuni
Reede 9. juuni
Laupäev 10. juuni
Pühapäev 11. juuni
Esmaspäev 12. juuni
Teisipäev 13. juuni
Kolmapäev 14. juuni
Neljapäev 15. juuni
Reede 16. juuni
Laupäev 17. juuni
Pühapäev 18. juuni
Esmaspäev 19. juuni
Teisipäev 20. juuni
Kolmapäev 21. juuni
Neljapäev 22. juuni
Reede 23. juuni
Laupäev 24. juuni
Pühapäev 25. juuni
Esmaspäev 26. juuni
Teisipäev 27. juuni
Kolmapäev 28. juuni
Neljapäev 29. juuni
Reede 30. juuni
Laupäev 1. juuli
Pühapäev 2. juuli
Esmaspäev 3. juuli
Teisipäev 4. juuli
Kolmapäev 5. juuli
Neljapäev 6. juuli
Reede 7. juuli
Laupäev 8. juuli
Pühapäev 9. juuli
Esmaspäev 10. juuli
Teisipäev 11. juuli
Kolmapäev 12. juuli
Neljapäev 13. juuli
Reede 14. juuli
Laupäev 15. juuli
Pühapäev 16. juuli
Esmaspäev 17. juuli
Teisipäev 18. juuli
Kolmapäev 19. juuli
Neljapäev 20. juuli
Reede 21. juuli
Laupäev 22. juuli
Pühapäev 23. juuli
Esmaspäev 24. juuli
Teisipäev 25. juuli
Kolmapäev 26. juuli
Neljapäev 27. juuli
Reede 28. juuli
Laupäev 29. juuli
Pühapäev 30. juuli
Esmaspäev 31. juuli
Teisipäev 1. aug.
Kolmapäev 2. aug.
Neljapäev 3. aug.
Reede 4. aug.
Laupäev 5. aug.
Pühapäev 6. aug.
Esmaspäev 7. aug.
Teisipäev 8. aug.
Kolmapäev 9. aug.
Neljapäev 10. aug.
Reede 11. aug.
Laupäev 12. aug.
Pühapäev 13. aug.
Esmaspäev 14. aug.
Teisipäev 15. aug.
Kolmapäev 16. aug.
Neljapäev 17. aug.
Reede 18. aug.
Laupäev 19. aug.
Pühapäev 20. aug.
Esmaspäev 21. aug.
Teisipäev 22. aug.
Kolmapäev 23. aug.
Neljapäev 24. aug.
Reede 25. aug.
Laupäev 26. aug.
Pühapäev 27. aug.
Esmaspäev 28. aug.
Teisipäev 29. aug.
Kolmapäev 30. aug.
Neljapäev 31. aug.
Reede 1. sept.
Laupäev 2. sept.
Pühapäev 3. sept.
Esmaspäev 4. sept.
Teisipäev 5. sept.
Kolmapäev 6. sept.
Neljapäev 7. sept.
Reede 8. sept.
Laupäev 9. sept.
Pühapäev 10. sept.
Esmaspäev 11. sept.
Teisipäev 12. sept.
Kolmapäev 13. sept.
Neljapäev 14. sept.
Reede 15. sept.
Laupäev 16. sept.
Pühapäev 17. sept.
Esmaspäev 18. sept.
Teisipäev 19. sept.
Kolmapäev 20. sept.
Neljapäev 21. sept.
Reede 22. sept.
Laupäev 23. sept.
Pühapäev 24. sept.
Esmaspäev 25. sept.
Teisipäev 26. sept.
Kolmapäev 27. sept.
Neljapäev 28. sept.
Reede 29. sept.
Laupäev 30. sept.
Pühapäev 1. okt.
Esmaspäev 2. okt.
Teisipäev 3. okt.
Kolmapäev 4. okt.
Neljapäev 5. okt.
Reede 6. okt.
Laupäev 7. okt.
Pühapäev 8. okt.
Esmaspäev 9. okt.
Teisipäev 10. okt.
Kolmapäev 11. okt.
Neljapäev 12. okt.
Reede 13. okt.
Laupäev 14. okt.
Pühapäev 15. okt.
Esmaspäev 16. okt.
Teisipäev 17. okt.
Kolmapäev 18. okt.
Neljapäev 19. okt.
Reede 20. okt.
Laupäev 21. okt.
Pühapäev 22. okt.
Esmaspäev 23. okt.
Teisipäev 24. okt.
Kolmapäev 25. okt.
Neljapäev 26. okt.
Reede 27. okt.
Laupäev 28. okt.
Pühapäev 29. okt.
Esmaspäev 30. okt.
Teisipäev 31. okt.
Kolmapäev 1. nov.
Neljapäev 2. nov.
Reede 3. nov.
Laupäev 4. nov.
Pühapäev 5. nov.
Esmaspäev 6. nov.
Teisipäev 7. nov.
Kolmapäev 8. nov.
Neljapäev 9. nov.
Reede 10. nov.
Laupäev 11. nov.
Pühapäev 12. nov.
Esmaspäev 13. nov.
Teisipäev 14. nov.
Kolmapäev 15. nov.
Neljapäev 16. nov.
Reede 17. nov.
Laupäev 18. nov.
Pühapäev 19. nov.
Esmaspäev 20. nov.
Teisipäev 21. nov.
Kolmapäev 22. nov.
Neljapäev 23. nov.
Reede 24. nov.
Laupäev 25. nov.
Pühapäev 26. nov.
Esmaspäev 27. nov.
Teisipäev 28. nov.
Kolmapäev 29. nov.
Neljapäev 30. nov.