Loo spordikeskus

Aadress: Spordi tee 5, Loo alevik, Jõelähtme vald, Harjumaa, 74201
Telefon: +372 608 0671
E-mail: rskloo@hot.ee
Juhataja: Jüri Paavel
Koduleht: https://spordiklubiloo.wordpress.com/

Loo Spordihoone koos läheduses paikneva terviseraja, tenniseväljaku ja staadioniga moodustavad spordirajatiste kompleksi, kus elanikkonnale on loodud terve rida võimalusi erinevate alade harrastamiseks. Paralleelselt on nii spordihoone kui ka staadion Loo Keskkooli spordibaasiks, kuid leiavad kasutamist ka teiste Jõelähtme valla haridusasutuste poolt.

Tunniplaanist ja laste treeningtööst vaba aeg on tavakülastajate päralt.

Ujula ja spordisaal                                 Soome saun

E – R 08.00–22.00                                   E-R 16.30–22.00

L 10.00–18.00                                          L 10.00–18.00

P 09.00–22.00                                          P 09.00–22.00

Loo spordisaal

Esmaspäev Teisipäev Kolmapäev Neljapäev Reede Laupäev Pühapäev
Pühapäev 1. mai
Esmaspäev 2. mai
Teisipäev 3. mai
Kolmapäev 4. mai
Neljapäev 5. mai
Reede 6. mai
Laupäev 7. mai
Pühapäev 8. mai
Esmaspäev 9. mai
  • 14:00 – 15:00 Laste käsipall/Martin
    Laste käsipall/Martin
    14:00 – 15:00
    Kordub iga nädal
  • 15:00 – 16:00 Laste võrkpall/Kersti
    Laste võrkpall/Kersti
    15:00 – 16:00
    Kordub iga nädal
  • 16:00 – 17:00 Jalgpall/FC Tiigrid
    Jalgpall/FC Tiigrid
    16:00 – 17:00
    Kordub iga nädal
  • 19:00 – 20:00 Korvpall/Jõelähtme vallaelanik
    Korvpall/Jõelähtme vallaelanik
    19:00 – 20:00
    Kordub iga nädal
  • 20:30 – 21:30 Võrkpall/Digisat OÜ
    Võrkpall/Digisat OÜ
    20:30 – 21:30
    Kordub iga nädal
Teisipäev 10. mai
  • 14:00 – 15:00 Laste käsipall
    Laste käsipall
    14:00 – 15:00
    Kordub iga nädal
  • 17:30 – 18:30 Saalihoki Kliendihalduse OÜ
    Saalihoki Kliendihalduse OÜ
    17:30 – 18:30
    Kordub iga nädal
Kolmapäev 11. mai
  • 14:00 – 15:00 Laste käsipall/Martin
    Laste käsipall/Martin
    14:00 – 15:00
    Kordub iga nädal
  • 15:00 – 16:00 Laste võrkpall/Kersti
    Laste võrkpall/Kersti
    15:00 – 16:00
    Kordub iga nädal
  • 16:00 – 17:00 Jalgpall/FC Tiigrid
    Jalgpall/FC Tiigrid
    16:00 – 17:00
    Kordub iga nädal
  • 18:00 – 19:00 Võrkpall/LooVK
    Võrkpall/LooVK
    18:00 – 19:00
    Kordub iga nädal
  • 20:00 – 21:00 Saalijalgpall/Euro Takso
    Saalijalgpall/Euro Takso
    20:00 – 21:00
    Kordub iga nädal
Neljapäev 12. mai
  • 14:00 – 15:00 Laste käsipall/Martin
    Laste käsipall/Martin
    14:00 – 15:00
    Kordub iga nädal
  • 15:00 – 16:00 Laste võrkpall/Kersti
    Laste võrkpall/Kersti
    15:00 – 16:00
    Kordub iga nädal
  • 18:30 – 19:30 Saalijalgpall/Vadim
    Saalijalgpall/Vadim
    18:30 – 19:30
    Kordub iga nädal
  • 20:00 – 21:00 Saalijalgpall/Janavet FC
    Saalijalgpall/Janavet FC
    20:00 – 21:00
    Kordub iga nädal
Reede 13. mai
  • 14:00 – 15:00 Laste käsipall/Martin
    Laste käsipall/Martin
    14:00 – 15:00
    Kordub iga nädal
  • 18:30 – 19:30 Võrkpall/Anava AS
    Võrkpall/Anava AS
    18:30 – 19:30
    Kordub iga nädal
Laupäev 14. mai
  • 09:00 – 10:00 Saalijalgpall/APL Produktion
    Saalijalgpall/APL Produktion
    09:00 – 10:00
    Kordub iga nädal
  • 10:30 – 11:30 Laste käsipall/Martin
    Laste käsipall/Martin
    10:30 – 11:30
    Kordub iga nädal
Pühapäev 15. mai
  • 09:00 – 10:00 Võrkpall/Anava AS
    Võrkpall/Anava AS
    09:00 – 10:00
    Kordub iga nädal
  • 12:00 – 13:00 Saalijalgpall/Vadim
    Saalijalgpall/Vadim
    12:00 – 13:00
    Kordub iga nädal
  • 18:30 – 19:30 Saalijalgpall/Loo Spordisõprade Selts
    Saalijalgpall/Loo Spordisõprade Selts
    18:30 – 19:30
    Kordub iga nädal
Esmaspäev 16. mai
  • 14:00 – 15:00 Laste käsipall/Martin
    Laste käsipall/Martin
    14:00 – 15:00
    Kordub iga nädal
  • 15:00 – 16:00 Laste võrkpall/Kersti
    Laste võrkpall/Kersti
    15:00 – 16:00
    Kordub iga nädal
  • 19:00 – 20:00 Korvpall/Jõelähtme vallaelanik
    Korvpall/Jõelähtme vallaelanik
    19:00 – 20:00
    Kordub iga nädal
  • 20:30 – 21:30 Võrkpall/Digisat OÜ
    Võrkpall/Digisat OÜ
    20:30 – 21:30
    Kordub iga nädal
Teisipäev 17. mai
  • 14:00 – 15:00 Laste käsipall
    Laste käsipall
    14:00 – 15:00
    Kordub iga nädal
  • 17:30 – 18:30 Saalihoki Kliendihalduse OÜ
    Saalihoki Kliendihalduse OÜ
    17:30 – 18:30
    Kordub iga nädal
Kolmapäev 18. mai
  • 14:00 – 15:00 Laste käsipall/Martin
    Laste käsipall/Martin
    14:00 – 15:00
    Kordub iga nädal
  • 15:00 – 16:00 Laste võrkpall/Kersti
    Laste võrkpall/Kersti
    15:00 – 16:00
    Kordub iga nädal
  • 18:00 – 19:00 Võrkpall/LooVK
    Võrkpall/LooVK
    18:00 – 19:00
    Kordub iga nädal
Neljapäev 19. mai
  • 14:00 – 15:00 Laste käsipall/Martin
    Laste käsipall/Martin
    14:00 – 15:00
    Kordub iga nädal
  • 15:00 – 16:00 Laste võrkpall/Kersti
    Laste võrkpall/Kersti
    15:00 – 16:00
    Kordub iga nädal
  • 18:30 – 19:30 Saalijalgpall/Vadim
    Saalijalgpall/Vadim
    18:30 – 19:30
    Kordub iga nädal
Reede 20. mai
  • 14:00 – 15:00 Laste käsipall/Martin
    Laste käsipall/Martin
    14:00 – 15:00
    Kordub iga nädal
  • 18:30 – 19:30 Võrkpall/Anava AS
    Võrkpall/Anava AS
    18:30 – 19:30
    Kordub iga nädal
Laupäev 21. mai
  • 09:00 – 10:00 Saalijalgpall/APL Produktion
    Saalijalgpall/APL Produktion
    09:00 – 10:00
    Kordub iga nädal
  • 10:30 – 11:30 Laste käsipall/Martin
    Laste käsipall/Martin
    10:30 – 11:30
    Kordub iga nädal
Pühapäev 22. mai
  • 09:00 – 10:00 Võrkpall/Anava AS
    Võrkpall/Anava AS
    09:00 – 10:00
    Kordub iga nädal
  • 12:00 – 13:00 Saalijalgpall/Vadim
    Saalijalgpall/Vadim
    12:00 – 13:00
    Kordub iga nädal
  • 18:30 – 19:30 Saalijalgpall/Loo Spordisõprade Selts
    Saalijalgpall/Loo Spordisõprade Selts
    18:30 – 19:30
    Kordub iga nädal
Esmaspäev 23. mai
  • 14:00 – 15:00 Laste käsipall/Martin
    Laste käsipall/Martin
    14:00 – 15:00
    Kordub iga nädal
  • 15:00 – 16:00 Laste võrkpall/Kersti
    Laste võrkpall/Kersti
    15:00 – 16:00
    Kordub iga nädal
  • 16:00 – 17:00 Jalgpall/FC Tiigrid
    Jalgpall/FC Tiigrid
    16:00 – 17:00
    Kordub iga nädal
  • 19:00 – 20:00 Korvpall/Jõelähtme vallaelanik
    Korvpall/Jõelähtme vallaelanik
    19:00 – 20:00
    Kordub iga nädal
  • 20:30 – 21:30 Võrkpall/Digisat OÜ
    Võrkpall/Digisat OÜ
    20:30 – 21:30
    Kordub iga nädal
Teisipäev 24. mai
  • 14:00 – 15:00 Laste käsipall
    Laste käsipall
    14:00 – 15:00
    Kordub iga nädal
  • 17:30 – 18:30 Saalihoki Kliendihalduse OÜ
    Saalihoki Kliendihalduse OÜ
    17:30 – 18:30
    Kordub iga nädal
Kolmapäev 25. mai
  • 14:00 – 15:00 Laste käsipall/Martin
    Laste käsipall/Martin
    14:00 – 15:00
    Kordub iga nädal
  • 15:00 – 16:00 Laste võrkpall/Kersti
    Laste võrkpall/Kersti
    15:00 – 16:00
    Kordub iga nädal
  • 18:00 – 19:00 Võrkpall/LooVK
    Võrkpall/LooVK
    18:00 – 19:00
    Kordub iga nädal
Neljapäev 26. mai
  • 14:00 – 15:00 Laste käsipall/Martin
    Laste käsipall/Martin
    14:00 – 15:00
    Kordub iga nädal
  • 15:00 – 16:00 Laste võrkpall/Kersti
    Laste võrkpall/Kersti
    15:00 – 16:00
    Kordub iga nädal
  • 18:30 – 19:30 Saalijalgpall/Vadim
    Saalijalgpall/Vadim
    18:30 – 19:30
    Kordub iga nädal
  • 20:00 – 21:00 Saalijalgpall/Janavet FC
    Saalijalgpall/Janavet FC
    20:00 – 21:00
    Kordub iga nädal
Reede 27. mai
  • 14:00 – 15:00 Laste käsipall/Martin
    Laste käsipall/Martin
    14:00 – 15:00
    Kordub iga nädal
  • 16:00 – 17:00 Laste jalgpall/FC Tiigrid
    Laste jalgpall/FC Tiigrid
    16:00 – 17:00
    Kordub iga nädal
  • 17:00 – 18:00 Saalijalgpall/VKM Trading OÜ
    Saalijalgpall/VKM Trading OÜ
    17:00 – 18:00
    Kordub iga nädal
  • 18:30 – 19:30 Võrkpall/Anava AS
    Võrkpall/Anava AS
    18:30 – 19:30
    Kordub iga nädal
  • 20:00 – 21:00 Saalijalgpall
    Saalijalgpall
    20:00 – 21:00
    Kordub iga nädal
Laupäev 28. mai
  • 09:00 – 10:00 Saalijalgpall/APL Produktion
    Saalijalgpall/APL Produktion
    09:00 – 10:00
    Kordub iga nädal
  • 10:30 – 11:30 Laste käsipall/Martin
    Laste käsipall/Martin
    10:30 – 11:30
    Kordub iga nädal
Pühapäev 29. mai
  • 09:00 – 10:00 Võrkpall/Anava AS
    Võrkpall/Anava AS
    09:00 – 10:00
    Kordub iga nädal
  • 10:30 – 11:30 Saalijalgpall
    Saalijalgpall
    10:30 – 11:30
    Kordub iga nädal
  • 12:00 – 13:00 Saalijalgpall/Vadim
    Saalijalgpall/Vadim
    12:00 – 13:00
    Kordub iga nädal
  • 13:30 – 14:30 Saalijalgpall/Štorm FC
    Saalijalgpall/Štorm FC
    13:30 – 14:30
    Kordub iga nädal
  • 17:30 – 18:30 Saalihoki/Päästearmee Eestis
    Saalihoki/Päästearmee Eestis
    17:30 – 18:30
    Kordub iga nädal
  • 18:30 – 19:30 Saalijalgpall/Loo Spordisõprade Selts
    Saalijalgpall/Loo Spordisõprade Selts
    18:30 – 19:30
    Kordub iga nädal
Esmaspäev 30. mai
Teisipäev 31. mai