Kalender: Kostivere spordisaal

Kostivere spordisaal

Esmaspäev Teisipäev Kolmapäev Neljapäev Reede Laupäev Pühapäev
Pühapäev 1. mai
Esmaspäev 2. mai
Teisipäev 3. mai
Kolmapäev 4. mai
Neljapäev 5. mai
Reede 6. mai
Laupäev 7. mai
Pühapäev 8. mai
Esmaspäev 9. mai
  • 16:00 – 17:30 Saalihoki
    Saalihoki
    16:00 – 17:30
    Kordub iga nädal
  • 17:30 – 18:30 Jalgpall FC Tiigrid 1-3 klass
    Jalgpall FC Tiigrid 1-3 klass
    17:30 – 18:30
    Kordub iga nädal
  • 19:00 – 20:00 Fitness trenn (deepwork)
    Fitness trenn (deepwork)
    19:00 – 20:00
    Kordub iga nädal
  • 19:00 – 20:00 Aeroobika
    Aeroobika
    19:00 – 20:00
    Kordub iga nädal
Teisipäev 10. mai
  • 15:15 – 16:45 Võrkpall 4-9 klass
    Võrkpall 4-9 klass
    15:15 – 16:45
    Kordub iga nädal
  • 16:45 – 17:30 Jalgpall FC Tiigrid Lasteaed
    Jalgpall FC Tiigrid Lasteaed
    16:45 – 17:30
    Kordub iga nädal
  • 17:30 – 19:00 Indiaka
    Indiaka
    17:30 – 19:00
    Kordub iga nädal
Kolmapäev 11. mai
  • 16:00 – 17:30 Saalihoki
    Saalihoki
    16:00 – 17:30
    Kordub iga nädal
  • 19:00 – 20:00 Fitness trenn (ringtrenn)
    Fitness trenn (ringtrenn)
    19:00 – 20:00
    Kordub iga nädal
  • 19:00 – 20:00 Aeroobika
    Aeroobika
    19:00 – 20:00
    Kordub iga nädal
Neljapäev 12. mai
  • 16:00 – 17:30 Saalihoki
    Saalihoki
    16:00 – 17:30
    Kordub iga nädal
  • 17:30 – 19:00 Lauatennis
    Lauatennis
    17:30 – 19:00
    Kordub iga nädal
  • 19:00 – 21:00 Saalihoki Kuusalu Rahvasport
    Saalihoki Kuusalu Rahvasport
    19:00 – 21:00
    Kordub iga nädal
Reede 13. mai
Laupäev 14. mai
Pühapäev 15. mai
Esmaspäev 16. mai
  • 16:00 – 17:30 Saalihoki
    Saalihoki
    16:00 – 17:30
    Kordub iga nädal
  • 17:30 – 18:30 Jalgpall FC Tiigrid 1-3 klass
    Jalgpall FC Tiigrid 1-3 klass
    17:30 – 18:30
    Kordub iga nädal
  • 19:00 – 20:00 Fitness trenn (deepwork)
    Fitness trenn (deepwork)
    19:00 – 20:00
    Kordub iga nädal
  • 19:00 – 20:00 Aeroobika
    Aeroobika
    19:00 – 20:00
    Kordub iga nädal
Teisipäev 17. mai
  • 15:15 – 16:45 Võrkpall 4-9 klass
    Võrkpall 4-9 klass
    15:15 – 16:45
    Kordub iga nädal
  • 16:45 – 17:30 Jalgpall FC Tiigrid Lasteaed
    Jalgpall FC Tiigrid Lasteaed
    16:45 – 17:30
    Kordub iga nädal
  • 17:30 – 19:00 Indiaka
    Indiaka
    17:30 – 19:00
    Kordub iga nädal
Kolmapäev 18. mai
  • 16:00 – 17:30 Saalihoki
    Saalihoki
    16:00 – 17:30
    Kordub iga nädal
  • 19:00 – 20:00 Fitness trenn (ringtrenn)
    Fitness trenn (ringtrenn)
    19:00 – 20:00
    Kordub iga nädal
  • 19:00 – 20:00 Aeroobika
    Aeroobika
    19:00 – 20:00
    Kordub iga nädal
Neljapäev 19. mai
  • 16:00 – 17:30 Saalihoki
    Saalihoki
    16:00 – 17:30
    Kordub iga nädal
  • 17:30 – 19:00 Lauatennis
    Lauatennis
    17:30 – 19:00
    Kordub iga nädal
  • 19:00 – 21:00 Saalihoki Kuusalu Rahvasport
    Saalihoki Kuusalu Rahvasport
    19:00 – 21:00
    Kordub iga nädal
Reede 20. mai
Laupäev 21. mai
Pühapäev 22. mai
Esmaspäev 23. mai
  • 16:00 – 17:30 Saalihoki
    Saalihoki
    16:00 – 17:30
    Kordub iga nädal
  • 17:30 – 18:30 Jalgpall FC Tiigrid 1-3 klass
    Jalgpall FC Tiigrid 1-3 klass
    17:30 – 18:30
    Kordub iga nädal
  • 19:00 – 20:00 Fitness trenn (deepwork)
    Fitness trenn (deepwork)
    19:00 – 20:00
    Kordub iga nädal
  • 19:00 – 20:00 Aeroobika
    Aeroobika
    19:00 – 20:00
    Kordub iga nädal
Teisipäev 24. mai
  • 15:15 – 16:45 Võrkpall 4-9 klass
    Võrkpall 4-9 klass
    15:15 – 16:45
    Kordub iga nädal
  • 16:45 – 17:30 Jalgpall FC Tiigrid Lasteaed
    Jalgpall FC Tiigrid Lasteaed
    16:45 – 17:30
    Kordub iga nädal
  • 17:30 – 19:00 Indiaka
    Indiaka
    17:30 – 19:00
    Kordub iga nädal
Kolmapäev 25. mai
  • 16:00 – 17:30 Saalihoki
    Saalihoki
    16:00 – 17:30
    Kordub iga nädal
  • 19:00 – 20:00 Fitness trenn (ringtrenn)
    Fitness trenn (ringtrenn)
    19:00 – 20:00
    Kordub iga nädal
  • 19:00 – 20:00 Aeroobika
    Aeroobika
    19:00 – 20:00
    Kordub iga nädal
Neljapäev 26. mai
  • 16:00 – 17:30 Saalihoki
    Saalihoki
    16:00 – 17:30
    Kordub iga nädal
  • 17:30 – 19:00 Lauatennis
    Lauatennis
    17:30 – 19:00
    Kordub iga nädal
  • 19:00 – 21:00 Saalihoki Kuusalu Rahvasport
    Saalihoki Kuusalu Rahvasport
    19:00 – 21:00
    Kordub iga nädal
Reede 27. mai
Laupäev 28. mai
Pühapäev 29. mai
Esmaspäev 30. mai
Teisipäev 31. mai