Kalender

Vali treeningupaik!


Warning: file_get_contents(https://calendar.google.com/calendar/ical/74je5t4iojrdhrrhm62behkdk8%40group.calendar.google.com/public/basic.ics): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.0 404 Not Found in /home/la02/16684097/SPORT/wp-content/plugins/ics-calendar/class-r34ics.php on line 1589

Kostivere spordisaal

Esmaspäev Teisipäev Kolmapäev Neljapäev Reede Laupäev Pühapäev
Pühapäev 1. mai
Esmaspäev 2. mai
Teisipäev 3. mai
Kolmapäev 4. mai
Neljapäev 5. mai
Reede 6. mai
Laupäev 7. mai
Pühapäev 8. mai
Esmaspäev 9. mai
  • 14:00 – 15:00 Laste käsipall/Martin
    Laste käsipall/Martin
    14:00 – 15:00
    Kordub iga nädal
  • 14:30 – 15:30 Koolilaste Showtants
    Koolilaste Showtants
    14:30 – 15:30
    Kordub iga nädal
  • 15:00 – 16:00 Laste võrkpall/Kersti
    Laste võrkpall/Kersti
    15:00 – 16:00
    Kordub iga nädal
  • 16:00 – 17:30 Saalihoki
    Saalihoki
    16:00 – 17:30
    Kordub iga nädal
  • 16:00 – 17:00 Jalgpall/FC Tiigrid
    Jalgpall/FC Tiigrid
    16:00 – 17:00
    Kordub iga nädal
  • 16:00 – 16:45 Hopsti trenn
    Hopsti trenn
    16:00 – 16:45
    Kordub iga nädal
  • 17:30 – 18:30 Jalgpall FC Tiigrid 1-3 klass
    Jalgpall FC Tiigrid 1-3 klass
    17:30 – 18:30
    Kordub iga nädal
  • 19:00 – 20:00 Fitness trenn (deepwork)
    Fitness trenn (deepwork)
    19:00 – 20:00
    Kordub iga nädal
  • 19:00 – 20:00 Aeroobika
    Aeroobika
    19:00 – 20:00
    Kordub iga nädal
  • 19:00 – 20:00 Korvpall/Jõelähtme vallaelanik
    Korvpall/Jõelähtme vallaelanik
    19:00 – 20:00
    Kordub iga nädal
  • 20:30 – 21:30 Võrkpall/Digisat OÜ
    Võrkpall/Digisat OÜ
    20:30 – 21:30
    Kordub iga nädal
Teisipäev 10. mai
  • 12:45 – 13:45 Seenioride võimlemine
    Seenioride võimlemine
    12:45 – 13:45
    Kordub iga nädal
  • 14:00 – 15:00 Laste käsipall
    Laste käsipall
    14:00 – 15:00
    Kordub iga nädal
  • 15:15 – 16:45 Võrkpall 4-9 klass
    Võrkpall 4-9 klass
    15:15 – 16:45
    Kordub iga nädal
  • 16:45 – 17:30 Jalgpall FC Tiigrid Lasteaed
    Jalgpall FC Tiigrid Lasteaed
    16:45 – 17:30
    Kordub iga nädal
  • 17:30 – 19:00 Indiaka
    Indiaka
    17:30 – 19:00
    Kordub iga nädal
  • 17:30 – 18:30 Saalihoki Kliendihalduse OÜ
    Saalihoki Kliendihalduse OÜ
    17:30 – 18:30
    Kordub iga nädal
  • 17:30 – 18:30 Jalgpall/VKM Trading OÜ
    Jalgpall/VKM Trading OÜ
    17:30 – 18:30
    Kordub iga nädal
  • 19:00 – 20:00 Jalgpall/FC Olymp U-15
    Jalgpall/FC Olymp U-15
    19:00 – 20:00
    Kordub iga nädal
Kolmapäev 11. mai
  • Kogu päev Jalgpall/FC Olymp U-15
    Jalgpall/FC Olymp U-15
    Kordub iga nädal
  • 14:00 – 15:00 Laste käsipall/Martin
    Laste käsipall/Martin
    14:00 – 15:00
    Kordub iga nädal
  • 15:00 – 16:00 Laste võrkpall/Kersti
    Laste võrkpall/Kersti
    15:00 – 16:00
    Kordub iga nädal
  • 16:00 – 17:30 Saalihoki
    Saalihoki
    16:00 – 17:30
    Kordub iga nädal
  • 16:00 – 17:00 Jalgpall/FC Tiigrid
    Jalgpall/FC Tiigrid
    16:00 – 17:00
    Kordub iga nädal
  • 16:30 – 17:30 Beebide ja väikelaste ujumine.
  • 18:00 – 19:00 Võrkpall/LooVK
    Võrkpall/LooVK
    18:00 – 19:00
    Kordub iga nädal
  • 19:00 – 20:00 Fitness trenn (ringtrenn)
    Fitness trenn (ringtrenn)
    19:00 – 20:00
    Kordub iga nädal
  • 19:00 – 20:00 Aeroobika
    Aeroobika
    19:00 – 20:00
    Kordub iga nädal
  • 19:00 – 20:00 Jalgpall/FC Olymp U-15
    Jalgpall/FC Olymp U-15
    19:00 – 20:00
    Kordub iga nädal
  • 20:00 – 21:00 Saalijalgpall/Euro Takso
    Saalijalgpall/Euro Takso
    20:00 – 21:00
    Kordub iga nädal
Neljapäev 12. mai
  • 14:00 – 15:00 Laste käsipall/Martin
    Laste käsipall/Martin
    14:00 – 15:00
    Kordub iga nädal
  • 15:00 – 16:00 Laste võrkpall/Kersti
    Laste võrkpall/Kersti
    15:00 – 16:00
    Kordub iga nädal
  • 15:00 – 15:55 Koolilaste showtants
    Koolilaste showtants
    15:00 – 15:55
    Kordub iga nädal
  • 16:00 – 17:30 Saalihoki
    Saalihoki
    16:00 – 17:30
    Kordub iga nädal
  • 17:30 – 19:00 Lauatennis
    Lauatennis
    17:30 – 19:00
    Kordub iga nädal
  • 18:00 – 18:55 Tantsuline treening
    Tantsuline treening
    18:00 – 18:55
    Kordub iga nädal
  • 18:30 – 19:30 Saalijalgpall/Vadim
    Saalijalgpall/Vadim
    18:30 – 19:30
    Kordub iga nädal
  • 19:00 – 21:00 Saalihoki Kuusalu Rahvasport
    Saalihoki Kuusalu Rahvasport
    19:00 – 21:00
    Kordub iga nädal
  • 19:00 – 20:00 Kurvikate võimelmine
    Kurvikate võimelmine
    19:00 – 20:00
    Kordub iga nädal
  • 19:30 – 20:30 Fitness trenn
    Fitness trenn
    19:30 – 20:30
    Kordub iga nädal
  • 19:30 – 20:30 Tantsurännak
    Tantsurännak
    19:30 – 20:30
    Kordub iga nädal
  • 20:00 – 21:00 Saalijalgpall/Janavet FC
    Saalijalgpall/Janavet FC
    20:00 – 21:00
    Kordub iga nädal
Reede 13. mai
  • 14:00 – 15:00 Laste käsipall/Martin
    Laste käsipall/Martin
    14:00 – 15:00
    Kordub iga nädal
  • 18:30 – 19:30 Võrkpall/Anava AS
    Võrkpall/Anava AS
    18:30 – 19:30
    Kordub iga nädal
  • 19:00 – 20:00 Jalgpall/FC Olymp U-15
    Jalgpall/FC Olymp U-15
    19:00 – 20:00
    Kordub iga nädal
Laupäev 14. mai
  • 09:00 – 10:00 Saalijalgpall/APL Produktion
    Saalijalgpall/APL Produktion
    09:00 – 10:00
    Kordub iga nädal
  • 10:00 – 11:00 Avatud kõigile 10.00 - 18.00
    Avatud kõigile 10.00 - 18.00
    10:00 – 11:00
    Kordub iga nädal
  • 10:00 – 11:00 Yogilates
    Yogilates
    10:00 – 11:00
    Kordub iga nädal
  • 10:30 – 11:30 Laste käsipall/Martin
    Laste käsipall/Martin
    10:30 – 11:30
    Kordub iga nädal
  • 10:30 – 11:30 U-11 mäng FC Olymp - Pärnu Vaprus
Pühapäev 15. mai
  • 09:00 – 10:00 Võrkpall/Anava AS
    Võrkpall/Anava AS
    09:00 – 10:00
    Kordub iga nädal
  • 10:30 – 11:30 U-11 mäng JK Loo - Flora rohelised
  • 12:00 – 13:00 Saalijalgpall/Vadim
    Saalijalgpall/Vadim
    12:00 – 13:00
    Kordub iga nädal
  • 12:30 – 13:30 U-16 mäng FC Olymp - Flora rohelised
  • 15:00 – 16:00 U-14 mäng Maardu - Flora valged
  • 17:00 – 18:00 Päästearmee Eestis MTÜ
  • 18:00 – 19:00 Fitness trenn
    Fitness trenn
    18:00 – 19:00
    Kordub iga nädal
  • 18:30 – 19:30 Saalijalgpall/Loo Spordisõprade Selts
    Saalijalgpall/Loo Spordisõprade Selts
    18:30 – 19:30
    Kordub iga nädal
Esmaspäev 16. mai
  • 12:00 – 13:00 Ujula suveperioodiks suletud.
  • 14:00 – 15:00 Laste käsipall/Martin
    Laste käsipall/Martin
    14:00 – 15:00
    Kordub iga nädal
  • 14:30 – 15:30 Koolilaste Showtants
    Koolilaste Showtants
    14:30 – 15:30
    Kordub iga nädal
  • 15:00 – 16:00 Laste võrkpall/Kersti
    Laste võrkpall/Kersti
    15:00 – 16:00
    Kordub iga nädal
  • 16:00 – 17:30 Saalihoki
    Saalihoki
    16:00 – 17:30
    Kordub iga nädal
  • 16:00 – 16:45 Hopsti trenn
    Hopsti trenn
    16:00 – 16:45
    Kordub iga nädal
  • 17:30 – 18:30 Jalgpall FC Tiigrid 1-3 klass
    Jalgpall FC Tiigrid 1-3 klass
    17:30 – 18:30
    Kordub iga nädal
  • 19:00 – 20:00 Fitness trenn (deepwork)
    Fitness trenn (deepwork)
    19:00 – 20:00
    Kordub iga nädal
  • 19:00 – 20:00 Aeroobika
    Aeroobika
    19:00 – 20:00
    Kordub iga nädal
  • 19:00 – 20:00 Korvpall/Jõelähtme vallaelanik
    Korvpall/Jõelähtme vallaelanik
    19:00 – 20:00
    Kordub iga nädal
  • 20:30 – 21:30 Võrkpall/Digisat OÜ
    Võrkpall/Digisat OÜ
    20:30 – 21:30
    Kordub iga nädal
Teisipäev 17. mai
  • 12:45 – 13:45 Seenioride võimlemine
    Seenioride võimlemine
    12:45 – 13:45
    Kordub iga nädal
  • 14:00 – 15:00 Laste käsipall
    Laste käsipall
    14:00 – 15:00
    Kordub iga nädal
  • 15:15 – 16:45 Võrkpall 4-9 klass
    Võrkpall 4-9 klass
    15:15 – 16:45
    Kordub iga nädal
  • 16:45 – 17:30 Jalgpall FC Tiigrid Lasteaed
    Jalgpall FC Tiigrid Lasteaed
    16:45 – 17:30
    Kordub iga nädal
  • 17:30 – 19:00 Indiaka
    Indiaka
    17:30 – 19:00
    Kordub iga nädal
  • 17:30 – 18:30 Saalihoki Kliendihalduse OÜ
    Saalihoki Kliendihalduse OÜ
    17:30 – 18:30
    Kordub iga nädal
  • 17:30 – 18:30 Jalgpall/VKM Trading OÜ
    Jalgpall/VKM Trading OÜ
    17:30 – 18:30
    Kordub iga nädal
  • 19:00 – 20:00 Jalgpall/FC Olymp U-15
    Jalgpall/FC Olymp U-15
    19:00 – 20:00
    Kordub iga nädal
Kolmapäev 18. mai
  • Kogu päev Jalgpall/FC Olymp U-15
    Jalgpall/FC Olymp U-15
    Kordub iga nädal
  • 14:00 – 15:00 Laste käsipall/Martin
    Laste käsipall/Martin
    14:00 – 15:00
    Kordub iga nädal
  • 15:00 – 16:00 Laste võrkpall/Kersti
    Laste võrkpall/Kersti
    15:00 – 16:00
    Kordub iga nädal
  • 16:00 – 17:30 Saalihoki
    Saalihoki
    16:00 – 17:30
    Kordub iga nädal
  • 18:00 – 19:00 Võrkpall/LooVK
    Võrkpall/LooVK
    18:00 – 19:00
    Kordub iga nädal
  • 19:00 – 20:00 Fitness trenn (ringtrenn)
    Fitness trenn (ringtrenn)
    19:00 – 20:00
    Kordub iga nädal
  • 19:00 – 20:00 Aeroobika
    Aeroobika
    19:00 – 20:00
    Kordub iga nädal
  • 19:00 – 20:00 Jalgpall/FC Olymp U-15
    Jalgpall/FC Olymp U-15
    19:00 – 20:00
    Kordub iga nädal
Neljapäev 19. mai
  • 14:00 – 15:00 Laste käsipall/Martin
    Laste käsipall/Martin
    14:00 – 15:00
    Kordub iga nädal
  • 15:00 – 16:00 Laste võrkpall/Kersti
    Laste võrkpall/Kersti
    15:00 – 16:00
    Kordub iga nädal
  • 15:00 – 15:55 Koolilaste showtants
    Koolilaste showtants
    15:00 – 15:55
    Kordub iga nädal
  • 16:00 – 17:30 Saalihoki
    Saalihoki
    16:00 – 17:30
    Kordub iga nädal
  • 17:30 – 19:00 Lauatennis
    Lauatennis
    17:30 – 19:00
    Kordub iga nädal
  • 18:00 – 18:55 Tantsuline treening
    Tantsuline treening
    18:00 – 18:55
    Kordub iga nädal
  • 18:30 – 19:30 Saalijalgpall/Vadim
    Saalijalgpall/Vadim
    18:30 – 19:30
    Kordub iga nädal
  • 19:00 – 21:00 Saalihoki Kuusalu Rahvasport
    Saalihoki Kuusalu Rahvasport
    19:00 – 21:00
    Kordub iga nädal
  • 19:00 – 20:00 Kurvikate võimelmine
    Kurvikate võimelmine
    19:00 – 20:00
    Kordub iga nädal
  • 19:30 – 20:30 Fitness trenn
    Fitness trenn
    19:30 – 20:30
    Kordub iga nädal
  • 19:30 – 20:30 Tantsurännak
    Tantsurännak
    19:30 – 20:30
    Kordub iga nädal
Reede 20. mai
  • 14:00 – 15:00 Laste käsipall/Martin
    Laste käsipall/Martin
    14:00 – 15:00
    Kordub iga nädal
  • 18:30 – 19:30 Võrkpall/Anava AS
    Võrkpall/Anava AS
    18:30 – 19:30
    Kordub iga nädal
  • 19:00 – 20:00 Jalgpall/FC Olymp U-15
    Jalgpall/FC Olymp U-15
    19:00 – 20:00
    Kordub iga nädal
Laupäev 21. mai
  • 09:00 – 10:00 Saalijalgpall/APL Produktion
    Saalijalgpall/APL Produktion
    09:00 – 10:00
    Kordub iga nädal
  • 10:00 – 11:00 Yogilates
    Yogilates
    10:00 – 11:00
    Kordub iga nädal
  • 10:30 – 11:30 Laste käsipall/Martin
    Laste käsipall/Martin
    10:30 – 11:30
    Kordub iga nädal
Pühapäev 22. mai
  • 09:00 – 10:00 Võrkpall/Anava AS
    Võrkpall/Anava AS
    09:00 – 10:00
    Kordub iga nädal
  • 12:00 – 13:00 Saalijalgpall/Vadim
    Saalijalgpall/Vadim
    12:00 – 13:00
    Kordub iga nädal
  • 18:00 – 19:00 Fitness trenn
    Fitness trenn
    18:00 – 19:00
    Kordub iga nädal
  • 18:30 – 19:30 Saalijalgpall/Loo Spordisõprade Selts
    Saalijalgpall/Loo Spordisõprade Selts
    18:30 – 19:30
    Kordub iga nädal
Esmaspäev 23. mai
  • 14:00 – 15:00 Laste käsipall/Martin
    Laste käsipall/Martin
    14:00 – 15:00
    Kordub iga nädal
  • 14:30 – 15:30 Koolilaste Showtants
    Koolilaste Showtants
    14:30 – 15:30
    Kordub iga nädal
  • 15:00 – 16:00 Laste võrkpall/Kersti
    Laste võrkpall/Kersti
    15:00 – 16:00
    Kordub iga nädal
  • 16:00 – 17:30 Saalihoki
    Saalihoki
    16:00 – 17:30
    Kordub iga nädal
  • 16:00 – 17:00 Jalgpall/FC Tiigrid
    Jalgpall/FC Tiigrid
    16:00 – 17:00
    Kordub iga nädal
  • 16:00 – 16:45 Hopsti trenn
    Hopsti trenn
    16:00 – 16:45
    Kordub iga nädal
  • 17:30 – 18:30 Jalgpall FC Tiigrid 1-3 klass
    Jalgpall FC Tiigrid 1-3 klass
    17:30 – 18:30
    Kordub iga nädal
  • 19:00 – 20:00 Fitness trenn (deepwork)
    Fitness trenn (deepwork)
    19:00 – 20:00
    Kordub iga nädal
  • 19:00 – 20:00 Aeroobika
    Aeroobika
    19:00 – 20:00
    Kordub iga nädal
  • 19:00 – 20:00 Korvpall/Jõelähtme vallaelanik
    Korvpall/Jõelähtme vallaelanik
    19:00 – 20:00
    Kordub iga nädal
  • 20:30 – 21:30 Võrkpall/Digisat OÜ
    Võrkpall/Digisat OÜ
    20:30 – 21:30
    Kordub iga nädal
Teisipäev 24. mai
  • 12:45 – 13:45 Seenioride võimlemine
    Seenioride võimlemine
    12:45 – 13:45
    Kordub iga nädal
  • 14:00 – 15:00 Laste käsipall
    Laste käsipall
    14:00 – 15:00
    Kordub iga nädal
  • 15:15 – 16:45 Võrkpall 4-9 klass
    Võrkpall 4-9 klass
    15:15 – 16:45
    Kordub iga nädal
  • 16:45 – 17:30 Jalgpall FC Tiigrid Lasteaed
    Jalgpall FC Tiigrid Lasteaed
    16:45 – 17:30
    Kordub iga nädal
  • 17:30 – 19:00 Indiaka
    Indiaka
    17:30 – 19:00
    Kordub iga nädal
  • 17:30 – 18:30 Saalihoki Kliendihalduse OÜ
    Saalihoki Kliendihalduse OÜ
    17:30 – 18:30
    Kordub iga nädal
  • 17:30 – 18:30 Jalgpall/VKM Trading OÜ
    Jalgpall/VKM Trading OÜ
    17:30 – 18:30
    Kordub iga nädal
  • 19:00 – 20:00 Jalgpall/FC Olymp U-15
    Jalgpall/FC Olymp U-15
    19:00 – 20:00
    Kordub iga nädal
Kolmapäev 25. mai
  • Kogu päev Jalgpall/FC Olymp U-15
    Jalgpall/FC Olymp U-15
    Kordub iga nädal
  • 14:00 – 15:00 Laste käsipall/Martin
    Laste käsipall/Martin
    14:00 – 15:00
    Kordub iga nädal
  • 15:00 – 16:00 Laste võrkpall/Kersti
    Laste võrkpall/Kersti
    15:00 – 16:00
    Kordub iga nädal
  • 16:00 – 17:30 Saalihoki
    Saalihoki
    16:00 – 17:30
    Kordub iga nädal
  • 18:00 – 19:00 Võrkpall/LooVK
    Võrkpall/LooVK
    18:00 – 19:00
    Kordub iga nädal
  • 19:00 – 20:00 Fitness trenn (ringtrenn)
    Fitness trenn (ringtrenn)
    19:00 – 20:00
    Kordub iga nädal
  • 19:00 – 20:00 Aeroobika
    Aeroobika
    19:00 – 20:00
    Kordub iga nädal
  • 19:00 – 20:00 Jalgpall/FC Olymp U-15
    Jalgpall/FC Olymp U-15
    19:00 – 20:00
    Kordub iga nädal
Neljapäev 26. mai
  • 14:00 – 15:00 Laste käsipall/Martin
    Laste käsipall/Martin
    14:00 – 15:00
    Kordub iga nädal
  • 15:00 – 16:00 Laste võrkpall/Kersti
    Laste võrkpall/Kersti
    15:00 – 16:00
    Kordub iga nädal
  • 15:00 – 15:55 Koolilaste showtants
    Koolilaste showtants
    15:00 – 15:55
    Kordub iga nädal
  • 16:00 – 17:30 Saalihoki
    Saalihoki
    16:00 – 17:30
    Kordub iga nädal
  • 17:30 – 19:00 Lauatennis
    Lauatennis
    17:30 – 19:00
    Kordub iga nädal
  • 18:00 – 18:55 Tantsuline treening
    Tantsuline treening
    18:00 – 18:55
    Kordub iga nädal
  • 18:30 – 19:30 Saalijalgpall/Vadim
    Saalijalgpall/Vadim
    18:30 – 19:30
    Kordub iga nädal
  • 19:00 – 21:00 Saalihoki Kuusalu Rahvasport
    Saalihoki Kuusalu Rahvasport
    19:00 – 21:00
    Kordub iga nädal
  • 19:00 – 20:00 Kurvikate võimelmine
    Kurvikate võimelmine
    19:00 – 20:00
    Kordub iga nädal
  • 19:30 – 20:30 Fitness trenn
    Fitness trenn
    19:30 – 20:30
    Kordub iga nädal
  • 19:30 – 20:30 Tantsurännak
    Tantsurännak
    19:30 – 20:30
    Kordub iga nädal
  • 20:00 – 21:00 Saalijalgpall/Janavet FC
    Saalijalgpall/Janavet FC
    20:00 – 21:00
    Kordub iga nädal
Reede 27. mai
  • 14:00 – 15:00 Laste käsipall/Martin
    Laste käsipall/Martin
    14:00 – 15:00
    Kordub iga nädal
  • 16:00 – 17:00 Laste jalgpall/FC Tiigrid
    Laste jalgpall/FC Tiigrid
    16:00 – 17:00
    Kordub iga nädal
  • 17:00 – 18:00 Saalijalgpall/VKM Trading OÜ
    Saalijalgpall/VKM Trading OÜ
    17:00 – 18:00
    Kordub iga nädal
  • 18:30 – 19:30 Võrkpall/Anava AS
    Võrkpall/Anava AS
    18:30 – 19:30
    Kordub iga nädal
  • 19:00 – 20:00 Jalgpall/FC Olymp U-15
    Jalgpall/FC Olymp U-15
    19:00 – 20:00
    Kordub iga nädal
  • 20:00 – 21:00 Saalijalgpall
    Saalijalgpall
    20:00 – 21:00
    Kordub iga nädal
Laupäev 28. mai
  • 09:00 – 10:00 Saalijalgpall/APL Produktion
    Saalijalgpall/APL Produktion
    09:00 – 10:00
    Kordub iga nädal
  • 10:00 – 11:00 Yogilates
    Yogilates
    10:00 – 11:00
    Kordub iga nädal
  • 10:30 – 11:30 Laste käsipall/Martin
    Laste käsipall/Martin
    10:30 – 11:30
    Kordub iga nädal
  • 12:30 – 13:30 Jalgpall/FC Olymp U-15
    Jalgpall/FC Olymp U-15
    12:30 – 13:30
    Kordub iga nädal
Pühapäev 29. mai
  • 09:00 – 10:00 Võrkpall/Anava AS
    Võrkpall/Anava AS
    09:00 – 10:00
    Kordub iga nädal
  • 10:30 – 11:30 Saalijalgpall
    Saalijalgpall
    10:30 – 11:30
    Kordub iga nädal
  • 12:00 – 13:00 Saalijalgpall/Vadim
    Saalijalgpall/Vadim
    12:00 – 13:00
    Kordub iga nädal
  • 13:30 – 14:30 Saalijalgpall/Štorm FC
    Saalijalgpall/Štorm FC
    13:30 – 14:30
    Kordub iga nädal
  • 17:30 – 18:30 Saalihoki/Päästearmee Eestis
    Saalihoki/Päästearmee Eestis
    17:30 – 18:30
    Kordub iga nädal
  • 18:00 – 19:00 Fitness trenn
    Fitness trenn
    18:00 – 19:00
    Kordub iga nädal
  • 18:30 – 19:30 Saalijalgpall/Loo Spordisõprade Selts
    Saalijalgpall/Loo Spordisõprade Selts
    18:30 – 19:30
    Kordub iga nädal
Esmaspäev 30. mai
Teisipäev 31. mai